Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення душпастирського центру в Любелі
12:01 Вівторок 0 149
22-06-2021, 12:01

Освячення душпастирського центру в Любелі

21 червня 2021 року в Любелі, поблизу Жовкви, архієпископ Мечислав Мокшицький освятив новостворений душпастирський центр за участю благодійників з Польщі та України.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На початку урочистого благословення діти, які числено приїхали з кафедральної парафії Львова та Рясного, привітали Львівського митрополита.


У привітанні господар заходу о. Прелат Ян Нікель сказав: «Це історична подія, я припускаю, що у Любелі ніколи не було Львівського митрополита, тому ми запишемо це великими літерами в хроніках наших парафій Львівського кафедрального собору та Рясного, які створюють та організовують цей центр. Ми знаходимось на початку шляху створення пастирського центру, адже те, що ми бачимо, – це центр, що будується, який ми називаємо пастирським центром Любеля».


О. Прелат Ян Нікель сердечно привітав духовенство зі Львівського та Жовківського деканату, особливо о. Прелата Юзефа Леговича, Жовківського декана, священиків з Любелі - о. Романа Демковича, з Греко-Католицької церкви та о. Тараса Тимчишина, з Православної церкви.


У церемонії взяли участь спеціальні гості з Польщі: депутати Сейму Республіки Польща пан Казімєж Голоюх, пан Тадеуш Хщан, пан Фридерик Капінос, Заступник Міністерства юстиції – пан Марцін Романовскі, пані Барбара Пілава-Краус, заступник старости Ланьцутського повіту. Також були присутні представники місцевої влади: пан Вольський Олег Іванович-Голова Жовківської міської Ради, разом із депутатом міської ради паном Богданом Юрдигою, п. Заболоцький Михайло Васильович довголітній голова Жовківського району, Староста Любелі п. Чернюх Василь Теодозійович.


Гості та учасники церемонії ознайомились з історією створення пастирського центру в Любелі, яку представив о. Рафал Зборовський, настоятель парафії в Рясному. Помолившись разом та освятивши всю територією і будівлі осередку, діти мали фестиваль релігійних пісень та спільні розваги. Завершились урочистості смачною агапою.

Олександр Кусий
Новини з України 12:01 Середа 0 127 Таїнство Єлеопомазання в Мукачівській катедрі 27 липня 2021 року у Мукачівському Кафедральному соборі святого Мартина більше двох десятків хворих та літніх людей отримали Таїнство Єлеопомазання з рук єпископа – ординарія Мукачівської дієцезії РКЦ Антала Майнека, настоятеля Мукачівської парафії о. Іштвана Поганя та отця Лайоша Яворки, який наразі служить у Римі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.