Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Неділя з Папою: солідарність з М’янмою та Всесвітній день біженців
10:01 Понеділок 0 85
21-06-2021, 10:01

Неділя з Папою: солідарність з М’янмою та Всесвітній день біженців

Під час недільної зустрічі з паломниками Папа Франциск приєднався до заклику єпископів М’янми, пов’язаного з гуманітарною ситуацією в країні, не оминувши увагою також і Всесвітній день біженців, який відзначається під егідою ООН.
Про це пише Vatican News.

«Долучаю свій голос до голосу єпископів М’янми, що минулого тижня звернулися із закликом, привертаючи увагу всього світу до несамовитого досвіду тисяч переміщених людей, які вмирають від голоду», – сказав Папа Франциск, промовляючи у неділю, 20 червня 2021 р., до тисяч паломників на площі Святого Петра та до всієї світової громадськості.

«Благаємо з усією чемністю дозволити на гуманітарні коридори» і щоб «церкви, пагоди, монастирі, мечеті, храми, а також школи й лікарні» були пошановані як нейтральні місця притулку, – повторивши цей заклик м’янмарських ієрархів, Глава Католицької Церкви побажав: «Нехай же Христове серце торкнеться сердець усіх, приносячи мир у М’янму».

Звертаючись до учасників недільної молитви, Святіший Отець не оминув увагою того факту, що цього дня також відзначався Всесвітній день біженців, проголошений ООН. У світлі цьогорічної теми: «Разом можемо досягти всього», він закликав: «Відчинімо свої серця біженцям, розділімо їхні смутки та радощі, вчімося від них відважної стійкості. Так усі разом причинятимемося до зростання дедалі людянішої громади, однієї великої сім’ї».
Новини з Ватикану 12:35 Неділя 0 98 Папа: Не втрачаймо пам’ять, носіями якої є похилі віком, без коріння зів’янемо Бачити, поділитися, зберегти: ці три дієслова, натхнені євангельською розповіддю про помноження хлібів, були в центрі уваги проповіді Папи Франциска на Святу Месу з нагоди першого Всесвітнього дня дідусів, бабусь і похилих віком.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.