Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Дім Авраамічної Родини»: в Абу-Дабі триває будівництво міжрелігійного осередку
13:02 Четвер 0 147
17-06-2021, 13:02

«Дім Авраамічної Родини»: в Абу-Дабі триває будівництво міжрелігійного осередку

Споруджуваний у столиці ОАЕ комплекс, який включає синагогу, церкву та мечеть, покликаний стати маяком порозуміння та мирного співіснування між монотеїстичними релігіями в дусі Документа про людське братерство.
Про це пише Vatican News.

Вже завершено на 20% спорудження «Дому Авраамічної Родини», комплексу в Абу-Дабі, столиці Об’єднаних Арабських Еміратів, який включає синагогу, церкву та мечеть і повинен бути завершеним у 2022 році. Про це повідомив Високий Комітет Людського Братерства, створений для реалізації вказівок підписаного в Абу-Дабі 4 лютого 2019 року Документа про людське братерство, який також курує зазначений проект.
Здійснюваний на острові Саадіят проект був затверджений Великим Імамом Ахмадом Аль-Таїбом. Зблизька за роботами слідкує також Папа Франциск.

Проект є виразником спільних цінностей юдаїзму, християнства та ісламу, ввібравши ключові культові споруди, розташовані в тому самому місці. Крім мечеті, синагоги та церкви, локація включає культурний центр, покликаний заохочувати людей здійснювати людське братерство й солідарність всередині спільноти, якій лежить на серці взаємна пошана та мирне співжиття, зберігаючи унікальний характер кожної віри.
Новини зі світу 10:01 П'ятниця 0 121 «Talitha Kum». Протидія торгівлі людьми Готуючись до відзначення Всесвітнього дня боротьби проти торгівлі людьми, мережа черниць, які боряться проти цього явища, запускають спеціальну ініціативу в соціальних мережах, зосереджену на темі піклування.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.