Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » За цю молитву сьогодні можна отримати повний відпуст
14:00 П'ятниця 0 261
11-06-2021, 14:00

За цю молитву сьогодні можна отримати повний відпуст

За привселюдну молитву Акту винагородження Пресвятому Серцю Ісуса в сьогоднішню урочистість, за звичайних умов, можна отримати повний відпуст. Звичайні умови: відсутність прив’язаності навіть до найменшого гріха, прийняття Причастя, молитва в намірах Святішого Отця. 
Наймиліший Ісусе, якому за любов до людей часто відплачують забуттям, занедбанням, погордою і невдячністю. Ось ми, стоячи перед Тобою на колінах, особливою пошаною прагнемо винагородити Тебе за людську грішну холодність і зневаги, які ображають Твоє любляче Серце.
Однак ми пам’ятаємо, що й самі часом так само негідно поводилися. Тому, сповнені найглибшого жалю, передовсім благаємо змилосердитися над нами. Ми готові добровільно винагородити Тебе не тільки за вчинені нами гріхи, а й за гріхи тих, хто блукає віддалік від дороги спасіння, тих, хто впертий у своїй невірі й не хоче піти за Тобою, Пастирем і Проводирем, і тих, хто зневажив обітниці Святого Хрещення та відкинув солодке ярмо Твого закону.

За всі ті переступи бажаємо покутувати. Особливо за гріхи тих народів, які виступають проти Божого Закону і зневажають гідність людини, за блюзнірства довкола Тебе й Твоїх Святих, за зневагу до святих днів, занедбання таїнства Божої любові, за лихо пияцтва та розпусти.
Щоб більше не допустити зневажання Божої честі, приносимо Тобі таке відшкодування за гріхи, яке Ти сам колись приніс у жертву Отцю на хресті та про яке щодня нагадуєш нам на вівтарях; єднаємося із відшкодуванням за гріхи, яке принесли Пресвята Діва Марія, всі Святі й побожні вірні. І з глибини серця обіцяємо з усіх своїх сил і за допомогою Твоєї благодаті винагородити за гріхи, вчинені нами та нашими ближніми, – сильною вірою, чистими звичаями, досконалим виконанням закону Євангелія, особливо закону любові. Обіцяємо також, скільки стане сил, не допустити нових зневаг і старатися, щоб якнайбільше людей наслідували Тебе. Через великий дар витривалості збережи нас до смерті у вірності обов’язкам і служінні Тобі, щоб ми всі нарешті дійшли до тієї вітчизни, де Ти з Отцем і Святим Духом живеш і царюєш на віки вічні. Амінь.

З Літургійної агенди

Зображення: Pinterest