Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «100 кілометрів для Марії» - у санктуарії Матері Божої Рудківської відбувся велопробіг
17:01 П'ятниця 0 138
11-06-2021, 17:01

«100 кілометрів для Марії» - у санктуарії Матері Божої Рудківської відбувся велопробіг

9 червня у санктуарії Матері Божої Рудківської відбувся перший етап велопробігу: «100 кілометрів для Марії». Чотирнадцять учасників велопробігу разом із душпастирем проїхало перших 25 кілометрів.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


На початку дня, хранитель санктуарію отець Юрій Василенко уділив вело-паломникам благословення на дорогу. Діти та молодь вирушили у мандрівку, проїжджаючи селами Михайлевичі, Острів, Чернихів, Береги та доїхали до Санктуарію Матері Божої Салетинської у Лановичах. Отці салетини розповіли молодим паломникам про об’явлення Матері Божої у французькому Ла Салет та про санктуарій у Лановичах.


Учасники велопробігу відвідали теж місце, де до 1983 року стояв костел, який бульдозерами знищили комуністи.


Опісля відвідин санктуарію, усі учасники взяли участь у святій Месі у костелі св. Миколая, яку очолив отець Андрій Пеканець.
Велопробіг відбувається з нагоди 100-річчя коронації образу Матері Божої Рудківської. Наступні поїздки на велосипеді заплановані до санктуаріїв у Крисовичах та Янові.


Центральні урочистості 100-річчя коронації образу Матері Божої Рудківської відбудуться 2 липня. Їх очолить архієпископ Мечислав Мокшицький. У цей день заплановано освячення вітража св. Йосифа Себастьяна Пельчара, який 100 років тому коронував рудецьку чудотворну ікону.

 
Отець Андрій Пеканець
Новини з України 10:01 Понеділок 0 110 «Не нам, Боже, не нам, а Імені Твому слава...» – деканальна зустріч молоді в Червонограді В парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді, 11 червня, вперше відбулася Деканальна зустріч молоді. Священики, сестри, семінаристи та молодь з Кам’янки-Бузької, Нового Яричева, Старої Скваряви, Жовкви, Рави-Руської, Сокаля, Червонограда, гості зі Львова та гурт ​​​​«S. Anto» зібралися в урочистість Пресвятого Серця Ісусового, на драйвову молитву, щоб співом, словом та своєю присутністю величати Бога.