Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Книга про Йоана Павла ІІ і Церкву в СРСР. Невдовзі презентація
14:00 Четвер 0 204
10-06-2021, 14:00

Книга про Йоана Павла ІІ і Церкву в СРСР. Невдовзі презентація

Віртуальна зустріч за участі Префекта Конгрегації Східних Церков відбудеться з нагоди презентації чергової книжки із серії «Історія Церкви в центрально-східній Європі», що побачила світ у контексті 30-річчя розпаду Радянського Союзу та приурочена до 100-річчя народження Кароля Войтили.
Про це пише Vatican News.

Тридцять років тому, 8 грудня 1991 року, підписанням Біловезької угоди припив існування Союз Радянських Соціалістичних Республік. У п’ятнадцяти республіках, які утворилися внаслідок цієї події, розпочалося відродження Католицької Церкви, що до цього була об’єктом переслідувань і знищення. Сталося це посередині понтифікату святого Йоана Павла ІІ, який активно дбав про відновлення структур на цих теренах та про оживлення церковного життя, також і завдяки своїм Апостольським подорожам, відвідавши 1993 року країни Балтії, 1999 – Грузію, 2001 – Україну, Казахстан і Вірменію та 2002 – Азербайджан.

«Йоан Павло ІІ та Католицька Церква в Радянському Союзі й у країнах, які постали після його розпаду. Сторіччя від дня народження Кароля Войтили», – це назва другої книжки із видавничої серії Папського Григоріанського Університету «Історія Церкви в центрально-східній Європі», упорядником якої є о. професор Ян Міркут. Завдяки внескові безпосередніх свідків та авторів, які є носіями мов, що мали можливість вивчати літературу та джерела відповідних країн, сорок п’ять статей пропонують читачеві можливість заглибитися в складну і, водночас, захоплюючу тему.

У п’ятницю, 18 червня 2021 р, відбудеться презентація книжки, що проходитиме у формі вебінару, в якому можуть взяти участь всі охочі після обов’язкової реєстрації на сайті www.unigre.it. Під час віртуального заходу, серед інших, виступлять кардинал Леонардо Сандрі, Префект Конгрегації Східних Церков, кардинал Сіґас Тамкєвічус, вислужений Архієпископ Каунаса, митрополит Іоанн Рощін з РПЦ.
Новини зі світу 15:02 Четвер 0 125 «Містечко отця Боско» та молоді колумбійці на шляху до цілісної екології Селезіанське «Містечко отця Боско», що в Медельїні (Колумбія), щороку опікується сотнями дітей, підлітків та молодих людей, дбаючи, одночасно, про спільний дім у дусі енцикліки «Laudato si’».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.