Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вебінар, присвячений роздумам над втіленням «Amoris Laetitia»
12:01 Четвер 0 121
10-06-2021, 12:01

Вебінар, присвячений роздумам над втіленням «Amoris Laetitia»

Дикастерія у справах мирян, сім’ї та захисту життя організовувала онлайн-форум, під час якого обговорюватимуть досвід та перспективи втілення Апостольського напоумлення Папи Франциска «Amoris Laetitia».
Про це пише Vatican News.

«Amoris Laetitia: на якому етапі втілення перебуваємо? Стратегії для душпастирського застосування Апостольського напоумлення Папи Франциска», – таку тему має онлайн-форум, організований Дикастерією у справах мирян, сім’ї та захисту життя, що відбувається від 9 до 12 червня 2021 року. У комюніке організаторів зазначається, що цей захід проводиться з нагоди року «Сім’я Amoris Laetitia» та повинен стати «часом діалогу в синодальному стилі щодо досвіду та перспектив здійснення Апостольського напоумлення та спрямований на сприяння втіленню Amoris Laetitia в душпастирському та місіонерському ключі».

До участі у вебінарі запрошені відповідальні за сімейне душпастирство Єпископських Конференцій, асоціації та міжнародні церковні рухи. Сесії форуму ґрунтуватимуться на досвіді, яким поділяться представники різних церковних дійсностей, та будуть присвячені таким темам як приготування до подружжя, формація супровідників, виховання дітей, подружня духовність, сімейна місійність, а також душпастирські шляхи супроводу, розпізнавання та інтеграції уразливостей сім’ї.

В комюніке зазначається також, що беручи до уваги ситуацію з триваючою пандемією, форум відбудеться у формі вебінару. Цей спосіб, як зазначають організатори, дозволить великій кількості людей з усього світу приєднатися до цього заходу: приблизно 350 делегатів, що представляють 70 єпископатів та понад 30 міжнародних асоціацій та рухів, зареєструвались на участь у форумі. Наприкінці кожного дня форуму Дикастерія у справах мирян, сім’ї та захисту життя публікуватиме короткі підсумки праці форуму на веб-сайті www.amorislaetitia.va, а також на www.laityfamilylife.va.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.