Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Серце Ісуса, всякої слави найдостойніше
09:02 Четвер 0 863
10-06-2021, 09:02

Серце Ісуса, всякої слави найдостойніше

“Хай буде слава, і честь, і поклоніння”. Ці слова ми часто співаємо на подяку після Св. Причастя. Слава, віддана Богу, - це найпрекрасніше, що ллюдина може Йому дати. Серце Ісуса справді є гідне всілякої слави, тобто того, що людина в змозі дати, того, що найпрекрасніше, що може кожен з нас зі свого нутра видобути.

Всілякої слави найдостойніше… Це означає, що ми  маємо жити так, щоб кожен наш крок, кожен вчинок, кожен подих, кожне рішення, вказували на те, що ми  при Бозі, живемо для Нього і знаємо, що все залежить від Його любові та Його Серця.

Серце Ісуса не є невдячним,  на відміну від серця людини. За любов, честь і славу, яку ми віддаємо Божому Серцю, Господь Ісус через св. Маргариту дав 12 обітниць. Варто їх  пригадати:

1. Уділю їм усіх благодатей для виконання обов’язків їхнього стану.
2. Поверну взаєморозуміння роз’єднаним родинам.
3. Втішу в усіх їх стражданнях.
4. Моє Серце стане їм притулком протягом життя, особливо у годину смерті.
5. Зміцнюватиму їх у праці й поблагословлю усі їхні наміри й бажання.
6. Грішники знайдуть у моєму Серці джерело й океан Милосердя.
7. Байдужі стануть ревними.
8. Ревні  швидко досягнуть досконалості.
9. Щедро благословлятиму місце, де буде розміщений і вшанований образ мого Серця.
10. Священникам дам силу зворушувати найбільш закам’янілі серця.
11. Імена тих, що поширюватимуть цей молебень, будуть записані в моєму Серці, й ніхто вже не буде в силі їх звідти викреслити.
12. У потоці милосердя Мого Серця обіцяю, що Моя всемогутня любов надасть ласку остаточного витривання всім тим, які приймуть Святе Причастя в кожну першу п’ятницю протягом дев’яти місяців підряд; вони не помруть без Моєї ласки і без прийняття святих Тайн, а Моє Серце стане для них безпечним притулком у ті останні хвилини.

Поміркуймо над двома з найважливіших обітниць. Одназ них є обітниця так званих перших п’ятниць місяця. Це остання, 12 обітниця, що також називається “великою обітницею”. Це дуже важлива обітниця, що говорить про спасіння людини. П'ятниця, день смерті Господа Ісуса, вирізняється серед інших днів тижня.Молебень перших пятниць місяця має винагороджувати Господу Ісусу за гріхи інших людей. Тому коли у цей час ми самі Бога важко ображаємо, це було б нерозумінням обітниці Господа Ісуса.

Друга обітниця, про яку варто сказати – дев’ята обітниця. Це прекрасна обітниця, що свідчить про велику любов Ісуса до наших родин, до всіх нас. Не вистачить, однак, лише повісти ікону на стіні, аби отримати це благословіння. Це не магія. Так воно не діє. Ікона має нам допомагати вшановувати Боже Серце через молитву і справжнє християнське життя.

Якщо усвідомимо собі, як сильно Бог нас любить, то тим більше в нас матиме невпинно народжуватись почуття і прагнення вдячності, плодом якої є прагнення віддавати славу Богу. Боже Серце, як центр і повнота любові Найвищого, стає адресатом наших актів слави і честі, яку приймає від усього створіння, а особливо тих, яких до кінця полюбило.

Опрацював дк. Яцек Ян Павловіч, переклад КМЦ 

Зображення: Indian Catholic Matters
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.