Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва св. Томи Аквінського після святого Причастя
13:00 Четвер 0 112
10-06-2021, 13:00

Молитва св. Томи Аквінського після святого Причастя

Я дякую Тобі, Господи, святий Отче, Всемогутній вічний Боже, за те, що Ти мене, грішника, недостойного Твого слугу, без жодних моїх заслуг, а лише у своєму безмежному милосерді благоволив наситити дорогоцінними Тілом і Кров’ю Твого Сина, нашого Господа Ісуса Христа.

Прошу Тебе, нехай святе Причастя не стане для мене вироком осудження, але спасенною запорукою Твого пробачення, зброєю моєї віри і щитом доброї волі. Нехай воно стане для мене звільненням від моїх провин, знищенням пожадливості й нечистоти, а також зміцненням любові й терпеливості, смирення і послуху, та всіх чеснот. Нехай воно стане міцним захистом від тенет видимих і невидимих ворогів, а також заспокоєнням як тілесного, так і духовного сум’яття. Нехай воно приведе мене до міцної злуки з Тобою, єдиним істинним Богом та буде щасливим завершенням мого життя.

Прошу Тебе, щоб Ти мене, грішника, благоволив привести до тієї дивовижної трапези, на якій Ти разом зі своїм Сином і Святим Духом є істинним світлом, повною ситтю, повнотою щастя і досконалою вічною радістю. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом" 

Зображення: Cathopic, Juan Pablo Arias

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.