Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відновлено проведення Марійного дня у Тиврові
17:00 Середа 0 118
9-06-2021, 17:00

Відновлено проведення Марійного дня у Тиврові

У першу суботу червня, після довгої перерви пов’язаної з карантинними обмеженнями, відбувся день зосередження під покровом Матері Божої Тиврівської.  

Зустріч розпочалася об 11:00 конференцією, яку виголосив о. Вадим Дорош ОМІ на тему: «Свята Богородице Діво, молись за нас». Оскільки цією темою було розпочато новий тематичний цикл на підставі Лоретанської літанії до Матері Божої, було зроблено також вступ до загальної теми. Далі в конференції священик зосередився трьох ключових елементах: святість, Боже Материнство та Дівоцтво Марії розкрив вище згадану тему.


Після конференції розпочалася урочиста Євхаристія у намірах паломників, яку очолив о. Вадим Дорош ОМІ. Йому співслужили: о. Христофор ОМІ і о. Андрій ОМІ з Тиврова, о. Юзеф з Браїлова, о. Антон з Гнівані та о. Станіслав з Красного. Взяти участь у Марійному дні прибули також два преновіції місіонерів облатів: Андрій та Віталій, які прислуговували біля вівтаря. Також були присутні гості з Вінниці, Рахнів Лісових, Гнівані та Вінниці.


Після Святої Меси розпочався молебень з роздумами над радісними таємницями Розарію та процесія навколо храму. На закінчення молебня о. Христофор Махельський ОМІ, хранитель санктуарію, помолився молитвою до Матері Божої Тиврівської. Продовженням зустрічі став почастунок.


Перш за все дякуємо Богові за те, що вдалося відновити Марійний день у традиційному форматі. Також велика подяка усім організаторам, парафіянам та паломникам.

Джерело: Парафія св. Архангела Михаїла - Тиврів 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.