Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистість Божого Тіла та Крові Христової у Львові
17:02 Вівторок 0 156
8-06-2021, 17:02

Урочистість Божого Тіла та Крові Христової у Львові

У неділю, 6 червня, з нагоди відзначення урочистості Тіла і Крові Христа (Божого Тіла) римо-католики Львова зібралися в Митрополичій Базиліці. 
 Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


Цьогорічну урочистість Божого Тіла у Львові очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Опівдні, після Святої Меси процесійна хода вирушила навколо кафедрального собору до чотирьох вівтарів, що символізують чотири сторони світу.


У зв’язку з обмеженнями, зумовленими епідемією коронавірусу, не відбулась загальноміська євхаристійна процесія вулицями міста від Митрополичої Базиліки до храму св. Марії Магдалини.


Під час проповіді Львівській Митрополит сказав: «Чи сьогоднішнє свято – це не переможна радість, яка пригадує нам, що ми не самотні, бо є з нами Ісус, який дає нам поживу на вічне життя. Саме таке життя з Богом – це переможна радість… Євхаристія – це безцінний скарб, не лише коли вона звершується в храмі, але й тоді, коли ми адоруємо її, бо тоді ми можемо щедро черпати з самого джерела благодаті».


Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував катедральним парафіям за оформлення вівтарів, а також склав подяку хористам з львівської катедри та усім присутнім, які урочисто проголосили свою віру у присутнього Христа в Пресвятих Дарах під час процесії.
 

Олександр Кусий
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.