Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » У Києві відбудеться молитва за загиблих безпритульних
13:00 П'ятниця 0 160
4-06-2021, 13:00

У Києві відбудеться молитва за загиблих безпритульних

Через місяць після спалення бездомного п. Віталія на Виноградарі Спільнота Св. Егідія запрошує киян приєднатись до молитви в пам'ять про загиблих на вулиці.
«Дуже важлива ваша присутність, щоб показати свою солідарність з бідними і звернути увагу міста на їх проблеми», – говорить Юрій Ліфансе, голова Спільноти святого Егідія в Україні. «Про смерть бездомного найчастіше можна прочитати в розділі хронік або кримінал. Мені здається проблема глибошою – щось сталось з суспільством, в самих фундаментах цивілізації і культури, заснованих Володимиром, проблеми в місті Володимира, в європейській столиці, другому Єрусалимі».

Згадувати імена загиблих друзів – традиція Спільноти святого Егідія: щороку спільнота збирається разом з безпритульними, щоб згадати поіменно тих, хто залишив нас.

Першою в списку – Модеста, подруга спільноти в Римі, що загинула, коли швидка не захотіла її забрати у 80-х. Міла і Руслан, друзі спільноти в Києві. Міла замерзла на Хрещатику 2006 р., Руслана, її сина збила машина, коли він продавав конвалії біля дороги. Цього року сталися страшні події, що змушують нас молитись і працювати ще більше: масова загибель безпритульних в мороз (тільки за офіційними даними 41 людина) і епідемія насильства і агресії проти найбідніших. Остання відома жертва – молодий чоловік Віталій, якого спалили живим на Виноградарі.

Після молитви кожний отримає в подарунок іконку воскресіння, квітку – знаки надії, і продуктовий набір, щоб ніхто не пішов голодним і була змога пом’янути своїх померлих.

Дата і місце: 5 червня, субота, 13:00, біля пам’ятника св. Володимиру.

Організатор: Спільнота святого Егідія. Очікується до 250 бідних.

Акредитація: SantEgidio@ukr.net

Додаткова інформація:
067 502 8589
Оголошення 11:02 Четвер 0 93 Запрошуємо на молодіжний християнський фестиваль «Подих життя» Шановна молодь сердечно запрошуємо на ХIII молодіжний християнський фестиваль «Подих життя», який відбудеться у смт. Тиврів, Вінницької області, з 20 по 25 липня 2021 року, в Молодіжному Центрі для Молоді імені Йоана Павла ІІ на територій санктуарію Матері Божої Тиврівської та мучеників за віру в Україні, де знаходиться чудотворна ікона. Цьогорічна тема Фестивалю: «Отче наш…».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.