Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Сповнені гумору чуда отця Піо
15:01 Субота 0 230
22-05-2021, 15:01

Сповнені гумору чуда отця Піо

Добре відомо, що капуцин із Сан-Джованні Ротондо пережив важкі випробування, але отримав також багато ласк. І далеко не  всім знане дивовижне почуття гумору отця Піо, яке ілюструють наступні розповіді.
Дивись, куди йдеш!

Один чоловік поїхав до Сан-Джованні Ротондо, щоб зустріти отця Піо, але була така велика юрба людей, що зустрітись так і не вдалося. Однак коли він відходив з монастиря, то відчув чудовий запах, що йшов із стигм ченця, і відчув себе скріпленим.

Через кілька місяців чоловік відчув той же неймовірний аромат, коли йшов горами. Він зупинився і на декілька хвилин неначе завмер, вдихаючи на повні груди. Коли ж отямився від хвилевого сну, побачив, що стоїть за крок до прірви і якби не той захоплюючий запах, який «зупинив» його, він продовжував би йти.

Чоловік вирішив опісля пригоди поїхати до Сан-Джованні Ротондо, щоб подякувати Отцю Піо за те, що врятував його від трагедії. Коли він дістався до монастиря, отець Піо, який ніколи раніше не бачив цієї людини, сказав йому з посмішкою: «Сину мій! Дивись, куди йдеш!».

Охоронець і злодії

В одному з римських районів відбувалися масові крадіжки та розбої. З цієї причини один із мешканців боявся їхати до отця Піо. Незважаючи на це, він вирішив піти в дорогу, але раніше подумки домовився з отцем Піо: «Отче, я піду до тебе, а ти пильнуй мій дім …».

Коли він був у Сан-Джованні Ротондо, то сповідався отцю Піо. Наступного дня він підійшов до нього, щоб привітатися, але почув докір: «Зійшов з мене сьомий піт – так тримаю твої двері!».

Римлянин негайно вирушив, не розуміючи, що отець Піо хотів сказати йому. Приїхавши, він одразу побачив, що злодії намагались вдертися до його дому. Їм вдалося розбити замок, але в будинку нічого не бракувало.

Під матрацом

Одна жінка страждала від жахливої мігрені настільки, що вирішила покласти фотографію отця Піо під подушку, сподіваючись, що біль вщухне. Минуло кілька тижнів, та біль продовжував турбувати її. Нарешті з по-справжньому італійським темпераментом вона крикнула: «Отче Піо! Раз не хочеш допомогти мені звільнитися від болю, поставлю тебе під матрац як покарання!».

Через кілька місяців жінка поїхала до Сан-Джованні Ротондо, щоб сповідатись перед отцем Піо. Як тільки вона стала на коліна перед сповідником, чернець глянув на неї і різко гримнув дверима сповідальні. Жінка була приголомшена, така бурхлива реакція повністю збила її з пантелику. Вона не могла сказати ні слова. Через деякий час двері знову відчинилися, і Отець сказав їй з усмішкою: «Тобі це не сподобалось, чи не так? Мені також не сподобалося, коли ти поклала мене під матрац!».

Джерело: Дивенсвіт

Зображення: Catholic Diocese of Youngstown
Катехетика 14:02 Четвер 0 88 На все свій час Кожна людина проходить випробування часом, у якому живе. Роздумуючи про те, як бути християнами в сучасному світі, о. Маріуш Возняк ОР нагадує, що перетворення починаються в серці кожного з нас, а наша відповідь на кризи – відповідь віри – черпає благодать і відвагу в Христі, щоб залишатись Його учнями та свідками.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.