Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Всеукраїнська Рада Церков активізує свою діяльність в умовах карантину
09:01 Вівторок 0 247
18-05-2021, 09:01

Всеукраїнська Рада Церков активізує свою діяльність в умовах карантину

25-річчя Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій буде відзначатися низкою заходів.
Графік урочистостей обговорив Секретаріат ВРЦіРО на своєму засіданні 17 травня 2021 року в Києві.

Серед заходів з нагоди ювілею Ради Церков передбачена наукова конференція, запланована на 17 червня, та врочиста академія, яка відбудеться 24 червня.

Крім цього, з нагоди 25-річчя планується до виходу оновлений збірник про Всеукраїнську Раду Церков і релігійних організацій. У виданні буде міститися інформація про історію становлення ВРЦіРО, її нинішню діяльність та довідкові дані про кожного учасника Ради Церков.

Також Секретаріат ВРЦіРО запропонував проведення найближчим часом низку інших заходів, зокрема на місцевому, урядовому та дипломатичному рівнях.

Під час засідання представники церков і релігійних організацій обговорили практичні аспекти сімейного телемарафону, який відбудеться в ввечері неділі, 6 червня. Цього року через карантинні обмеження телемарафон замінить Ходу на захист прав дітей і сімей, яку ВРЦіРО щороку проводить у Києві.

Крім цього, Всеукраїнська Рада Церков готує низку звернень щодо актуальних суспільних питань, у тому числі щодо захисту прав дітей і сімейних цінностей.

Джерело: ВРЦІРО
Новини з України 10:01 Четвер 0 59 Зустріч Духовної ради Закарпаття з керівництвом області 22 червня, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зустрівся із представниками Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття (голова – єпископ ЗРЦ Олександр Зан-Фабіан) та депутатами Міжфракційного об’єднання «За духовність, моральність, та християнський шлях розвитку Закарпаття».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.