Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Адаме, де ти? Зустріч молоді у Павшино
09:01 Субота 0 193
15-05-2021, 09:01

Адаме, де ти? Зустріч молоді у Павшино

У селищі Павшино на Закарпатті, у монастирі сестер св. Йосифа де Сен-Марк було організовано День Зосередження для мукачівської молоді, але участь у програмі могла брати молодь з усієї дієцезії долучившись до онлайн-трансляцій. 
Особисто від себе скажу, що не очікувала чогось надзвичайного у цьому дні, не йшла з якимись конкретними питаннями, але сама тема дуже зацікавила, тому без роздумів йшла на цю зустріч. Проте вірю, що це вже давно спланував Бог і він привів кожного з нас туди, щоб поставити це питання: «Де ти?».


Розпочалась програма спільною молитвою і запрошенням Святого Духа, щоб наші серця були відкриті на Слово Боже. Конференцію виголосив єпископ Микола Лучок ОР, після чого відбулось ділення в групах, де потрібно було відкритись іншим на 3 питання, які запропонував єпископ:
1. Поділитись про живий стосунок з Богом.
2. Поділитись досвідом, коли ховаюсь і втікаю від Бога.
3. Поділитись досвідом виходу зі «схованки».

Вважаю, що до цих питань добре би було повертатись і в буденному житті, бо не завжди точно можу відповісти де знаходжусь я і для чого саме.


Своїм досвідом пережиття тих трьох пунктів, що було подано вище, з нами поділився чемпіон України з вільної боротьби Ігор Скупий. Його свідчення показує яким настирливим є Бог у пошуках людини і наскільки важливішим є «бути олімпійським чемпіоном в Його очах», а не в очах світу.


Вже після ділення у групах по кожному пункті відчувалась сімейна атмосфера – спільне святкування Євхаристії, смачний обід і теплі розмови один з одним, Адорація Пресвятих Дарів, танці і різні ігри – просто гарний час, проведений у колі сім’ї.


Дякуємо Богу за цю можливість збиратись разом, переживати Його присутність у Євхаристії і просто радіти дню, який Він створив для нас. Дякуємо за можливість онлайн-трансляції конференції єпископа Миколи та свідчення Ігоря Скупого, бо у такий спосіб Бог може промовити також до інших, які змогли бути з нами тільки онлайн. Дякуємо за організацію і підготовку програми сестрам св.Йосифа де Сен-Марк, бо молодь насправді змогла добре пережити цей день, не турбуючись, що і як буде далі. Дякуємо всім, хто готував і годував голодну молодь, це було не найважливішим, але точно, що дуже важливим пунктом програми. Дякуємо Богу, що таким чином спланував цей день, щоб віднайти кожного з нас і з турботою запитав: «Де ти?», відповівши:«Я є тут, з тобою».


Наталя Паславська

Джерело: Мукачівська дієцезія
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.