Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа прийняв у Ватикані Президента Аргентини
12:02 П'ятниця 0 125
14-05-2021, 12:02

Папа прийняв у Ватикані Президента Аргентини

Під час розмов високо оцінено рівень співпраці, підкреслюючи внесок Церкви в боротьбу з актуальними викликами в країні, пов’язаними з пандемією і боротьбою з бідністю.
Про це повідомляє Vatican News.

У четвер, 13 травня 2021 року Папа Франциск прийняв на аудієнції у Ватикані Президента Аргентини Альберто Фернандеса. Зустріч відбулася в кабінеті при залі Павла VI. Опісля президент також зустрівся з Державним Секретарем Апостольського Престолу кардиналом П’єтро Пароліном та Секретарем у справах стосунків з державами архієпископом Полем Річардом Ґаллаґером.

В комюніке прес-служби Апостольського Престолу зазначається, що під час щирої розмови з очільниками Державного Секретаріату, висловлено високу оцінку добрим двостороннім стосункам та намір ще більше розвивати співпрацю в сферах обопільного зацікавлення. Крім того, сторони зупинилися на ситуації в країні, обговорюючи такі теми як долання пандемії, фінансово-економічна криза та боротьба з бідністю, підкресливши у цьому контексті значущий внесок, який зробила та надалі запевняє Католицька Церква. Врешті, згадано також деякі теми регіонального та міжнародного характеру.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.