Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск призначив Апостольського Нунція при Європейському Союзі
10:02 Вівторок 0 137
11-05-2021, 10:02

Папа Франциск призначив Апостольського Нунція при Європейському Союзі

Раніше архієпископ Джордано очолював представництво Апостольського Престолу при Раді Європи в Страсбурзі та протягом багатьох років працював у Раді Єпископських Конференцій Європи.
Про це повідомляє Vatican News.

У Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив архієпископа Альдо Джордано, дотеперішнього Апостольського Нунція у Венесуелі, Апостольським Нунцієм при Європейському Союзі.

Уродженець північноіталійського Кунео, 66-річний ватиканський дипломат вже має тривалий досвід служіння в контексті європейських структур. Зокрема, 1995 року його було обрано Генеральним Секретарем Ради Єпископських Конференцій Європи. Тож протягом 13 років він служив у цій структурі, завданням якої є сприяти сопричастю та співпраці між єпископами континенту, доки 2008 року не був призначений Постійним Спостерігачем при Раді Європи в Страсбурзі. Наприкінці 2013 року був призначений Апостольським Нунцієм у Венесуелі, ставши наступником П’єтро Пароліна, якого Папа призначив Державним Секретарем Апостольського Престолу, з рук якого отримав єпископські свячення.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.