Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження lectio divina в Більшівцях
17:01 Понеділок 0 213
10-05-2021, 17:01

День зосередження lectio divina в Більшівцях

Травень, це вийнятковий місяць молитви із Пресвятою Дівою Марією. Саме у цей час, 8 травня, у “Домі Мами”, що у Більшівцях відбувся День зосередження lectio divina, на який приїхали миряни із Коломиї.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Введення до молитви провадив брат Станіслав Нуцковський OFM Conv із місцевої спільноти. Марія приготувала цей день так, щоб Її діти могли при ній відпочити і знову відчути, як про них турбується Господь. Попри прохолодний травневий день учасники дня зосередження були зігріті Божою Любов’ю і отримали багато світла на своє життя.

Це були одноденні відвідини “Дому Мами”, але цього було достатньо, щоб до дому повертатися відновленим і сіяючим Божою Любов’ю. Ці відвідини зродили прагнення знову тут повертатися, бо де Тебе чекають і обдаровують любов’ю, там завжди хочеться повертатись.
Новини з України 10:01 Понеділок 0 110 «Не нам, Боже, не нам, а Імені Твому слава...» – деканальна зустріч молоді в Червонограді В парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді, 11 червня, вперше відбулася Деканальна зустріч молоді. Священики, сестри, семінаристи та молодь з Кам’янки-Бузької, Нового Яричева, Старої Скваряви, Жовкви, Рави-Руської, Сокаля, Червонограда, гості зі Львова та гурт ​​​​«S. Anto» зібралися в урочистість Пресвятого Серця Ісусового, на драйвову молитву, щоб співом, словом та своєю присутністю величати Бога.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.