Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відбулося засідання Ради Кардиналів
12:02 П'ятниця 0 169
7-05-2021, 12:02

Відбулося засідання Ради Кардиналів

Чергова зустріч пройшла в онлайн-форматі. Відбулося обговорення ситуації в окремих регіонах, пов’язаної з пандемією, триває праця на реформою Римської Курії.
Про це повідомляє Vatican News.

Ватиканська прес-служба поширила повідомлення про те, що ввечері 6 травня 2021 року відбулося чергове засідання Ради Кардиналів, яке, беручи до уваги ситуацію в системі охорони здоров’я, пройшло в онлайн-форматі.

Кардинали-радники зі своїх резиденцій у відповідних країнах, а Папа Франциск з «Дому святої Марти» сполучилися за допомогою цифрової платформи, щоб обговорити деякі поточні питання. Кожен з кардиналів описав ситуацію в своєму регіоні, економічні та соціальні наслідки пандемії та зусилля Церкви в покращенні системи охорони здоров’я, її внесок у відновлення економіки та підтримку найбільш потребуючих.
Далі члени Ради обговорили методологію подальшої праці над переглядом і виправленням деяких нормативних текстів, що буде необхідним після набрання чинності новою Апостольською Конституцією про Римську Курію, як також деякі додаткові питання, які вийшли на яв у світлі опрацьовуваного проекту цього документа. Наступну таку зустріч вирішено провести в червні.

Нагадаємо, що на початку свого понтифікату Папа Франциск створив дорадчий орган, названий Радою Кардиналів, до якого увійшли представники всіх континентів, а також Ватикану та Державний Секретар Апостольського Престолу. Завданням Ради є допомагати Єпископові Риму в управлінні Церквою та в приготуванні та проведенні реформи Римської Курії. Нова Апостольська Конституція про її діяльність вже на завершальному етапі опрацювання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.