Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Польщі відбувся напад з пістолетом на священика під час Літургії
13:01 Четвер 0 315
6-05-2021, 13:01

У Польщі відбувся напад з пістолетом на священика під час Літургії

У місті Душники-Здруй, в парафії св. Петра і Павла, чоловік увірвався до церкви і спрямував зброю на священика, який проповідував.
Це сталося 3 травня під час Літургії о 8 ранку. Чоловік, що, ймовірно, був у стані алкогольного сп’яніння, швидкими кроками увійшов до храму та попрямував до амвону, де настоятель отець Збігнев Віхровіч виголошував проповідь.

Свідки помітили, що чоловік щось тримав у руці. Підійшовши до священика, він раптом підняв руку і почав цілитися з пістолета. Священик швидко відійшов у сторону захристії. Чоловік увесь час цілився на нього. Відразу ж з перших лав вірні кинулись до нападника, вирвали з його рук пістолет, схопили його та вивели з церкви. Чоловік кричав і лаявся.

Священник, попри схвильованість, повернувся на амвон, закінчив проповідь і Літургію. Як розповів, така ситуація з ним ніколи не траплялася.
За словами свідків, парафіяни привели агресора до поліції. З’ясувалося, що він застосовував газову зброю.

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 15:02 Четвер 0 125 «Містечко отця Боско» та молоді колумбійці на шляху до цілісної екології Селезіанське «Містечко отця Боско», що в Медельїні (Колумбія), щороку опікується сотнями дітей, підлітків та молодих людей, дбаючи, одночасно, про спільний дім у дусі енцикліки «Laudato si’».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.