Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » EWTN транслюватиме травневий молитовний «марафон»
17:55 Четвер 0 200
29-04-2021, 17:55

EWTN транслюватиме травневий молитовний «марафон»

Як вже повідомлялось раніше, протягом травня з ініціативи Папи Франциска відбуватиметься молитовний «марафон» в намірі завершення пандемії, яка вже понад рік гнітить світ, та за відновлення соціальної та трудової діяльності. 
Святіший Отець бажав залучити всі санктуарії світу, аби вони стали промоутерами молитви всієї Церкви. Ініціатива відбуватиметься під гаслом: «Уся Церква підносила неустанну молитву до Бога».

Вселенський вимір

Організацію заходу Папа доручив Папській Раді сприяння новій євангелізації. Кожен день місяця буде позначений особливим молитовним наміром, охоплюючи різні категорії Божого люду, що страждає від пандемії та її соціально-економічних наслідків. Кожен санктуарій запрошений провести молитву Розарію своєю місцевою мовою та у спосіб, притаманний місцевим звичаям, вона транслюватиметься на офіційних каналах Апостольської Столиці о 18:00 римського часу.

EWTN Україна транслюватиме молитву щодня, протягом травня, о 19:00. Запрошуємо до спільної молитви. 

Щодня молитва підноситиметься з різних часових поясів. Серед тридцятки санктуаріїв, які залучені до ініціативи, є також марійний духовний центр у Зарваниці, що в Тернопільсько-Зборівській єпархії УГКЦ. Молитва з України, що транслюватиметься 27 травня, буде в намірі безробітних. З переліком санктуаріїв можна ознайомитися на сайті Папської Ради сприяння новій євангелізації та за цим посиланням.

Під проводом Наступника святого Петра

Молитовний марафон особисто розпочне та завершить Папа Франциск. У суботу, 1 травня, він молитиметься перед іконою Богородиці Помічниці в Григоріанській каплиці базиліки Святого Петра, в якій також зберігаються мощі святого Григорія Богослова. Зображення, що походить із VII століття, було відреставроване 2013 року, тобто, на початку понтифікату Папи Франциска, пише Vatican News.

При цій нагоді Святіший Отець поблагословить спеціальні розарії, призначені для цієї молитовної ініціативи, що будуть розіслані до тридцяти безпосередньо залучених санктуаріїв. У молитві з Єпископом Риму візьмуть участь деякі сім’ї та молодь, що задіяні в ініціативах нової євангелізації. Завершальну молитву, що відбудеться 31 травня у Ватиканських садах, також очолить Папа.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.