Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Деталі про похорон о. Роберта Пилипчука OFM
11:00 Четвер 0 774
29-04-2021, 11:00

Деталі про похорон о. Роберта Пилипчука OFM

Як ми вже повідомляли, 28 квітня, отець Роберт Пилипчук вирушив до дому Отця. Похований священик буде у Полонному.   
Четвер 29.04 – тіло о. Роберта буде привезене до Храму Св. Йоана з Дуклі в Житомирі.

О 18:00 в храмі буде відправлена жалобна Свята Меса.

О 20:00 труна з тілом буде перевезена до храму Св. Анни, м. Полонне.

П’ятниця 30.04

10:00 Утреня.

12:00 Пресвята Євхаристія (польовий вівтар).

Після Служби перевезення тіла до місця поховання на цвинтар.


Брат Роберт Віталій Пилипчук народився 19 травня 1980 року в м. Полонне, Кам’янець-Подільська дієцезія. Закінчивши Полонську загальноосвітню школу №3, прийняв рішення вступити до Ордену Братів Менших.

Після річного постулату в Городківці, 10 вересня 1998 року, розпочав новіціат та 11 вересня 1999 року склав перші обіти.

13 вересня 2003 року прийняв рішення посвятити своє життя Богу цілковито складаючи довічні чернечі обіти.

Рукоположений у сан пресвітерату єпископом Станіславом Падевським OFMСар 25 червня 2005 року. Як неопресвітер був призначений до спільноти в Будславі (Білорусь).

З 2007 року виконував священницьке служіння в парафії святого Флоріана у Шаргороді, спочатку як вікарій парафії, а в період з 2010 по 2013 – як її настоятель.

З 2013 року був призначений Урядом Провінції Св. Архангела Михаїла економом Провінції. Ревно виконував це служіння до останніх днів свого життя. Окрім турботи про матеріальні справи Провінції, найбільшим його ділом, якому посвятив левову частку своїх сил та здібностей – це монастир для братів та дім для паломників у Шаргороді.

У своєму чернечому та священницькому житті був також катехитом, духовним асистентом Францисканського Ордену світських, активно працював з рухом «Домашня Церква», був палким проповідником та довголітнім сповідником сестер терезіанок.

Його наполегливість, терплячість, мудрий підхід до різних справ, а, найголовніше, любляче священицьке серце, дало змогу брату Роберту стати для багатьох людей добрим батьком, порадником, вірним приятелем та братом.

Брат Роберт Пилипчук впродовж останніх днів перебував у важкому стані через інфекцію, викликаною COVID-19. 28 квітня 2021 земне життя брата Роберта завершилося.

Доручаємо його душу Милосердному Господу!


Джерело: Орден Братів Менших 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.