Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Візитація парафії Пресвятої Діви Марії Фатімської у Зимній Воді
13:01 Середа 0 154
21-04-2021, 13:01

Візитація парафії Пресвятої Діви Марії Фатімської у Зимній Воді

У неділю, 18 квітня, відбулася канонічна візитація парафії Пресвятої Діви Марії Фатімської у Зимній Воді. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Візитацію здійснив єпископ Леон Малий. Він очолив дві Святі Меси, польською та українською мовами, на яких йому співслужили отець Владислав Гримський, канцлер Львівської архідієцезії та настоятель парафії отець Ян Фафула.

«Сьогодні ми дуже потребуємо молитви. Кожна людина потребує присутності Бога, життя з Богом, щоб бути спасенною», - зазначив єпископ Леон у вступному слові. У проповіді він наголосив, що наша сила - від Христа і закликав вірних нести Воскреслого Христа у цей світ, кожного на своєму місці.


Після Євхаристії єпископ у супроводі духовенства та вірних відвідав цвинтар Зимної Води, де всі спільною молитвою вшанували пам`ять загиблих парафіян - воїнів АТО. Пізніше єпископ Леон також молився на могилі отця Ігоря Кожидло на цвинтарі в с. Рудно.

Новини з України 17:02 П'ятниця 0 159 Зустріч у Тиврові очима молоді Наша подорож почалася у Гнівані з реєстрації. Очікуючи на прибуття інших, ми мали змогу адорувати Ісуса Христа в каплиці Вічної Адорації, зіграти з отцями у настільний теніс, або у настільний футбол, або просто поспілкуватися і познайомитися з усіма.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.