Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святі говорять про св. Йосифа. 8 найкращих цитат
15:00 Середа 0 133
21-04-2021, 15:00

Святі говорять про св. Йосифа. 8 найкращих цитат

Ми вже писали про документи понтифіків, які присвячені св. Йосифу. Сьогодні ж, до слова запрошуємо святих нашої Церкви.  
Св. Хосемарія Ескріва: «Віра, любов, надія - це головні вісі життя св. Йосифа і християнського життя загалом. Відданість св. Йосифа виявляється поєднанням вірної любові, сповненої любові віри та довірливої надії».

Св. Бернард: «Святого Йосифа, цього вірного слугу, вибрав Господь Ісус, аби Він був утішителем дорогої Матері Його, Опікуном і Помічником Його в великому ділі спасіння світу».

Св. Тома Аквінський: «Завдяки непослухові Адама ми всі загинули, послух же св. Йосифа є початком нашого щастя».

Pinterest

св. Франциск Сальський: «Марія – це найдосконаліше сотворіння, а між святими Йосиф стоїть найближче до Неї в досконалості».

Св. Альфонс Марія Ліґуорі: «Бог так дуже любить нас і так гаряче бажає нашого спасіння, що не пошкодував нам для цього ніяких засобів. Одним із таких засобів є набожність до Святих. Вони Його приятелі і Він хоче, щоб вони заступалися за нас і своїми молитвами та заслугами випрошували нам благодаті, яких ми не варті. А хто не знає, що між усіма святими, після Божої Матері, св. Йосиф займає перше місце в Божому Серці? Тому часто молімось до св. Йосифа».

Св. Тереза від Ісуса: « Хто ще не знайшов вчителя, який би навчив його внутрішньої молитви, нехай візьме собі цього славного святого [св. Йосифа] за наставника і провідника, і під його керівництвом не загубиться».


Pinterest, Ordocarmelitarum

Св. Йоан ХХІІІ: «Настільки люблю св. Йосифа, що не можу почати дня, ані його закінчити без першої і останньої думки, яку скеровую до нього».

Св. Григорій з Назіанзу: «Бог поєднав у Йосифі, як у сонці, світло і блиск всіх святих».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.