Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Обрано нового Голову Конференції католицьких єпископів Білорусі
17:00 Четвер 0 4 216
15-04-2021, 17:00

Обрано нового Голову Конференції католицьких єпископів Білорусі

Новим Головою став єпископ Вітебської дієцезії, Олег Буткевич. Про це повідомляє Спутник Беларусь з посиланням на прес-службу РКЦ.
У Мінську відбулось чергове пленарне засідання Конференції католицьких єпископів, приурочене 30-й річниці відновлення структур Римсько-Католицької Церкви у Білорусі.

На зустрічі були присутні усі білоруські єпископи, Апостольський нунцій Анте Йозіч, а також архієпископ Тадеуш Кондрусевич, який після свого виходу на пенсію, досягнувши 75-річного віку, продовжує виконувати ряд функцій у Церкві.

Так, шляхом голосування, новим Головою було обрано єпископа Олега Буткевича.

Олег Буткевич народився 18 березня 1972 року в Браславі. У 1994 році вступив до семінарії у Гродно, а 13 травня 2000 року був висвячений на священика. 29 листопада 2013 року Папа Франциск призначив його єпископом Вітебська.

18 січня 2014 року, у храмі Милосердного Ісуса у Вітебську відбулась єпископська хіротонія, головним консекратором, під час якої був архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, тоді ще Апостольський нунцій у Білорусі.

З червня 2015 року, єпископ Буткевич виконує обов’язки заступника Голови Конференції єпископату Білорусі.


Нагадаємо, у 2019 році, єпископ Олег Буткевич відвідав Україну, і був присутній під час єпископських свячень Олександра Язловецького у київській конкатедрі.

Джерело: Спутник Беларусь
Новини зі світу 13:02 Вівторок 0 136 Благословення Папи для нового співкатедрального собору на Мадагаскарі Коротким відеопосланням Єпископ Риму привітав причетних до побудови та учасників посвячення співкатедрального собору Святого Йосифа в дієцезії Морондави на Мадагаскарі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.