Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Недільна молитва з Папою знову збиратиме прочан на площі Святого Петра
11:02 Четвер 0 126
15-04-2021, 11:02

Недільна молитва з Папою знову збиратиме прочан на площі Святого Петра

Після перерви, пов’язаної з періодом суворих карантинних норм в Італії, Папа знову проводитиме молитву «Царице Неба» разом з вірними, промовляючи з вікна Апостольського палацу.
Про це пише Vatican News

Колонада площі Святого Петра у Ватикані знову розкриває свої обійми для прочан. Молитва «Царице Неба» в неділю, 18 квітня 2021 року відбуватиметься як звичайно, за участі вірних, що опівдні зможуть прибути на площу, щоби послухати повчання Папи Франциска, промовити разом з ним молитву до Пресвятої Богородиці та отримати його Апостольське благословення.

Востаннє цього року недільну катехезу з вікна робочого кабінету в Апостольському палаці Папа Франциск виголошував 14 березня. Протягом подальших тижнів, а також у святкові та передсвяткові дні Великоднього часу, в Римі діяли правила так званої «червоної зони» протиепідеміологічних заходів. Тож недільні молитовні зустрічі відбувалися у форматі відеоконференції.


Новини з Ватикану 10:02 П'ятниця 0 66 Представлення послання Папи з нагоди Всесвітнього дня мігранта і біженця Ділячись думками про різні аспекти поняття “ми”, що стало ключовим у посланні Святішого Отця з нагоди цьогорічного Всесвітнього дня мігранта і біженця, учасники презентації цього документа наголосили, що рішення, які приймаються в одній частині світу, впливають на життя людей у всьому світі та що подолання егоїзму та турбота про всіх має важливе значення для виживання людства.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.