Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ватикан: помер Папський роздавач милостині під час понтифікату Бенедикта XVI
13:01 Вівторок 0 148
13-04-2021, 13:01

Ватикан: помер Папський роздавач милостині під час понтифікату Бенедикта XVI

Перед тим, як очолити Апостольську елемозінерію, архієпископ Фелікс Бланко Прієто здійснював тривале дипломатичне служіння в країнах Африки.
Про це пише Vatican News

У суботу, 10 квітня 2021 року, в Римській лікарні ім. Аґостіно Джемеллі перестало битися серце архієпископа Фелікса Бланко Прієто, вислуженого Папського роздавача милостині, який відійшов до вічності на 84-му році життя. Від 2007 до 2012 року він очолював Апостольську елемозінерію. Розповідаючи в інтерв’ю для «L’Osservatore Romano» про служіння в ім’я «милосердної любові, що не здіймає галасу», він пояснював: «Кожному стараємося дати дрібку радості, даючи знак близькості та уваги Папи».

Життя на служінні Церкві

Народившись 15 червня 1937 року в Моґровехо, Іспанія, Фелікс дель Бланко Прієто 27 травня 1961 року став священиком. Згодом був покликаний до Апостольської Столиці, де працював у Державному Секретаріаті. Папа Йоан Павло ІІ 31 травня 1991 року призначив його Апостольським пронунцієм у Сан-Томе і Принсіпі та Апостольським делегатом в Анґолі. Так розпочалося дипломатичне служіння, що здійснювалося, в основному, в країнах Африки, охопивши також такі країни як Камерун, Екваторіальна Гвінея та Лівія. Тож коли Папа Бенедикт XVI у липні 2007 року призначив його Апостольським елемозинарієм, він виконував це служіння в світлі досвіду, набутого в тих частинах світу, де бідність, за його словами, «є домашньою».
Новини з Ватикану 10:02 П'ятниця 0 67 Представлення послання Папи з нагоди Всесвітнього дня мігранта і біженця Ділячись думками про різні аспекти поняття “ми”, що стало ключовим у посланні Святішого Отця з нагоди цьогорічного Всесвітнього дня мігранта і біженця, учасники презентації цього документа наголосили, що рішення, які приймаються в одній частині світу, впливають на життя людей у всьому світі та що подолання егоїзму та турбота про всіх має важливе значення для виживання людства.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.