Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ватиканські музеї відчиняються 3 травня
16:01 Субота 0 134
10-04-2021, 16:01

Ватиканські музеї відчиняються 3 травня

Обов’язковими залишаються попередній запис, пунктуальність, захисна маска та дотримання дистанції. Відновлюється можливість відвідувати Ватиканські сади.
Про це повідомляє Vatican News.

У перший понеділок травня, якщо не надійдуть якісь додаткові розпорядження, двері Ватиканських музеїв знову відчиняться для відвідувачів. Це відбудеться після вже третього періоду закриття, спричиненого пандемією коронавірусної інфекції. Відновлюється також можливість відвідати Ватиканські сади.

На офіційному сайті музеїв детально описані строгі правила безпеки, яких відвідувачі повинні ретельно дотримуватися, першим з яких є обов’язковий попередній запис на тому ж сайті. В ситуації, що склалася, скасовано додаткову оплату за цю послугу, що становила 4 євро й за звичайних обставин дозволяла відвідувачам оглянути експозицію без стояння у чергах до квиткових кас.

Наступним кроком, якого вимагається від відвідувачів, є пунктуальність. Прибуття у відповідних часових проміжках є гарантією запобігання скупченню людей. При вході обов’язковим є вимірювання температури тіла, й у випадку, якщо вона становитиме 37,5°C або більше, вхід не дозволятиметься. Обов’язковими є носіння правильно одягненої захисної маски та дотримання дистанції один метр між відвідувачами.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.