Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Медичні капелани закликають дотримуватись карантинних обмежень
12:00 Четвер 0 277
8-04-2021, 12:00
Відео 277 0

Медичні капелани закликають дотримуватись карантинних обмежень

Медичні капелани, священики різних конфесій, звернулись до львів’ян та всіх українців, із закликом не бути легковажними в часі пандемії та дотримуватись карантинних обмежень, аби вберегти своє життя та життя своїх близьких.
Про це повідомляє Духовна велич Львова.


Римсько-католицький священик отець Григорій Драус, медичний капелан Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, закликав усіх християн, які цими днями святкують Великодні свята, робити це із дотриманням обмежень, зокрема і щодо відвідування місць з великою кількістю людей. Адже у малому колі людей теж можна святкувати, і від цього цей величний день не стає менш важливим.

«Що сьогодні треба робити? Любити один одного. Якщо не зможу любити другого, інших, то хоча би себе. І сьогодні це означає – дотримуватись тих правил, які придумали набагато розумніші люди. Медики, лікарі знають ліпше, що зробити, щоб не заразитись.

Недавно у нашій парафії св. Йоана Павла ІІ відкрито монастир сестер бенедиктинок. Вони з монастиря виходять дуже рідко, в основному своє життя вони проводять всередині монастиря. І я не бачив більш щасливих людей, які ці сестри монахині. Виходить, наше щастя не полягає в тому, що ми будемо мати контакт з багатьма людьми, бути на вечірках, великих заходах, де є скупчення людей. Очевидно, що ці різні обмеження карантинні є стражданням. Але це страждання є потрібне. Вітаю усіх, хто святкує Паску за західною традицією. Багато з нас мусить тепер бути вдома, не організовувати великих урочистостей, але це також є у дусі Христа, який відпочив у тишині гробу, а потім його перша зустріч була з Магдалиною та двома учнями в Емаус. В малому колі людей також можна святкувати і бути щасливим, а передовсім, виконувати заповідь — «Любіть один одного», — сказав отець Григорій Драус, медичний капелан Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.
Відео 13:01 Субота 0 125 Єпископ Микола Лучок ОР про Великий тиждень, страждання, смерть та Воскресіння Про Великий тиждень, страждання, смерть та Воскресіння, про непевність теперішнього часу. Кого шукаємо? Чи знаходимо? Про святкування та переживання Воскресіння Христового у програмі "Діалоги" єпископ-помічник Мукачівської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні Микола Лучок ОР.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.