Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Львові відбулося освячення фігури Пресвятої Діви Марії і дітей
16:01 П'ятниця 0 151
26-03-2021, 16:01

У Львові відбулося освячення фігури Пресвятої Діви Марії і дітей

В урочистість Благовіщення, цінність життя та людської гідності вшанували вірні на парафії святого Архангела Михаїла у Львові, що на Сихові на чолі із Львівським митрополитом та священиками Львівського деканату.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


25 березня, у свято Благовіщення, Римсько-Католицька Церква відзначає День Святості Життя та Духовного усиновлення ненародженої дитини. Духовне усиновлення ненародженої дитини полягає у щоденній молитві за дитину, якій загрожує аборт.


Спільна молитва почалась від розарієвої молитви та освячення фігури Пресвятої Діви Марії і дітей. Фігуру освятив митрополит Мечислав Мокшицький, який закликав молитися про відвагу та відповідальність для батьків, які мають страх прийняти новонароджене життя.


Під час молитви освячення архієпископ сказав: «Сьогодні через Її заступництво і з Її допомогою хочемо ставати на захист кожного зачатого життя. З вірою просимо про відвагу для родини, в яких це життя було зачате… Просимо про відвагу та відповідальність для тих матерів і батьків, які сьогодні відвертають своє лице від зачатої дитини. Нехай у них переможе батьківська любов, яка приносить радість від народження нового життя. Амінь».


Після того відбулась спільна Євхаристія, яку очолив митрополит.


Під час проповіді він підкреслив: «В контексті сьогоднішнього дня слід згадати слова Папи Йоана Павла ІІ: «Народ який вбиває своїх дітей – це народ без майбутнього». Більше того, можемо додати: Сім’я яка вбиває власних дітей – це сім’я без майбутнього. Врешті світ, який вбиває дітей, світ, який не шанує власних дітей – це світ без майбутнього. Тому ми, Дорогі Брати і Сестри, Матері і Таусі, повинні рішуче стояти на сторожі життя, яке є святим даром, яке виходить з рук Творця. Ми повинні ставати в обороні гідності кожної людини, особливо ще ненародженої, яка не може себе захистити».


На завершення парафіяни подякували єпископу та усім присутнім за молитву та захист родини. Настоятель отець Яцек Коцур також подякував доброчинцям, які подарували цю фігуру та усім та закликав будувати своє життя у любові та ревно захищати дар життя.


На завершення відбувся обряд духовного усиновлення ненароджених дітей, де кожен охочий присягнув молитися протягом 9 місяців у намірі зачатої дитини, про щасливе її народження.

 
Олександр Кусий

Фото: Сергій Якубовський
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.