Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Всеукраїнська Рада Церков готується до відзначення свого 25-річчя
09:01 Четвер 0 140
25-03-2021, 09:01

Всеукраїнська Рада Церков готується до відзначення свого 25-річчя

Секретаріат ВРЦіРО розпочав підготовку до святкування ювілею Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, запланованого на 24 червня 2021 року.
Окрім цієї знакової події представники церков і релігійних організацій спланували проведення телемарафону з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (5 червня). У зв’язку з продовженням пандемії COVID-19 телевізійний формат і цього року замінить Всеукраїнську ходу на захист прав дітей і сімей, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Такі рішення Секретаріат ВРЦіРО прийняв на засіданні 22 березня, яке відбулося в приміщенні Патріаршої курії УГКЦ в Києві під головувавнням Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ.


Крім цього, представники конфесій ознайомилися зі звітом про діяльність Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, який представив її голова Володимир Марущенко.

Присутні в цілому позитивно оцінили проведену за минулий рік роботу та запропонували низку ініціатив, спрямованих на більш ефективний розвиток взаємодії Ради Церков з МОН.

Також Секретаріат готує позицію ВРЦіРО щодо належного вшанування жертв нацизму та комунізму у меморіальному комплексі «Бабин Яр» у Києві. З цього приводу Рада Церков планує ухвалити окреме звернення.


Учасники засідання також ознайомилися з Резолюцією міжконфесійного онлайн-круглого столу «Впровадження професійного капеланства у сфері охорони здоров’я України» та результатами інших міжконфесійних заходів, організованих за підтримки ВРЦіРО. Серед них – Круглий стіл на тему «Невирішене питання десятиріччя: відсутність в Україні процедури виправлення судових помилок. Шляхи розв’язання проблеми», який відбувся 17 березня.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.