Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Похорон Генрика Змітровича
18:00 Четвер 0 279
25-03-2021, 18:00

Похорон Генрика Змітровича

У четвер, 25 березня, у польському містечку Козеніце відбувся похорон Генрика Змітровича, батька єпископа-помічника Кам`янець-Подільської дієцезії Радослава Змітровича.
Обряд внесення труни з тілом померлого до храму очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава. Похоронну Святу Месу очолив єпископ Радослав, який також і виголосив проповідь до всіх зібраних у храмі. Молитву на цвинтарі очолив єпископ-емерит Генрик Томасік.


Оскільки єпископ Радослав належить до Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, на похорон також прибули співбрати з цілої Польщі на чолі з настоятелем польської провінції о. Павлом Зайонцем ОМІ. Українську Делегатуру представляв о. Аркадіуш Ціхля ОМІ.


Помолитись за душу померлого Генрика приїхали також чотири диякона з Кам`янець-Подільської дієцезії, які саме проходять практику у Польщі.


Генрика Змітровича поховали на цвинтарі, що знаходиться поруч із парафіяльним костелом.


Генрик Змітрович народився 14 вересня 1938 р. у Ліді (сьогодні територія Білорусі). Через кілька років родину Змітровичів було вивезено до Сибіру, де вона мешкала майже шість років. Після повернення до Польщі Генрик здобував освіту у кораблебудівельному та економічному технікумах, закінчив Вищу школу фізичного виховання у Кракові.


Майже сорок років свого життя присвятив праці у сфері спорту та туризму. Сам також активно займався спортом, тренував та виховував молодих футболістів і баскетболістів. За сумлінну працю та внесок у розвиток країни отримав ряд відзнак і медалей.

Вічне спочивання дай померлому, Господи. А світло віковічне нехай йому світить.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.