Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Як знайти час для Бога, навіть якщо «часу немає»?
15:02 Вівторок 0 268
23-03-2021, 15:02

Як знайти час для Бога, навіть якщо «часу немає»?

​​​​Кілька порад від св. Альфонса Лігуорі, що містяться у його книзі «Як розмовляти з Богом». Він показує, що все може стати молитвою: наша праця і речі, які помічаємо протягом дня, наші радощі та розчарування.
1. Коли прокидаєшся, віддавай Богу свій день. Це може бути просте «Дякую Тобі, Господи, за цей день. Ти такий добрий. Дозволь мені бути з Тобою сьогодні».

Pixabay, Freephotos

2. Довіряй Богу все, що робиш протягом дня. Коли прийдеш на роботу, довір Йому все, що будеш робити. Потім, коли миєш посуд, працюєш над проектом або спілкуєшся з рідними, просто скажи: «Боже, я довіряю цю справу/цей час Тобі».

Pixabay, StartupStockPhotos

3. Нехай красиві речі навколо нагадують тобі про Бога. Коли бачиш щось прекрасне у природі, наприклад, квіти, гарне дерево, захід сонця, нагадуй собі, що це створив Бог і подякуй Йому.

Pixabay, Coaleur

4. Переживай кожен день так, ніби він єдиний у твоєму житті. Яким би був твій останній день у житті? Що треба змінити, аби прожити його в повноті?

Pixabay, Free Photos

5. Якщо протягом дня охопить тебе смуток або невпевненість, довір це Богу. Можна це зробити промовляючи короткий заклик: «Ісусе, я довіряю Тобі» або «Ісусе, допоможи мені».

Pixabay, Free Photos

6. Коли ти будеш щасливий та радісний, скажи Йому просте «Дякую».

Pixabay, Alexas Photos

Здається, що це все дрібниці, але щоденна вірність їм може змінити твоє життя. Спробуй!

Опрацьовано за Катология
Катехетика 18:01 Вівторок 0 129 Що означає бути дорослим? У Європі віком повноліття вважають вісімнадцятиріччя. Із цього часу людина «набуває» громадянської дієздатності, від неї починають очікувати «дорослих учинків». Але що таке дорослість: просто віковий поріг чи набір певних атрибутів? Чи варто давати вісімнадцятилітній людині в руки зброю та довіряти виховання дітей? А якщо ні, то коли це можна робити і який стосунок до цього взагалі має вік? Нарешті, що означає фраза «так коли ж ти вже подорослішаєш»?
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.