Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Досить тобі моєї благодаті»: Львівський митрополит на закінчення Всеукраїнської зустрічі семінаристів України
15:03 Неділя 0 188
21-03-2021, 15:03

«Досить тобі моєї благодаті»: Львівський митрополит на закінчення Всеукраїнської зустрічі семінаристів України

18-20 березня відбулася Всеукраїнська зустріч Римсько-Католицьких семінаристів України у Львові. На закінчення зустрічі семінаристи молились спільно у Львівській катедрі. Молитву очолив архієпископ Мечислав Мокшицький.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Під час слова до семінаристів митрополит пригадав слова Ісуса: «„Досить тобі моєї благодаті”. Саме ці слова залишаю вам – сказав архієпископ – разом з усім багатством історії. Повертайтеся до цього часто, в них ви знайдете втіху в складному часі. Нехай ці слова будуть підтримкою душпастриської радості, щоб не згасла перша ревність. Нехай іони реалізуються у вашому служінні. Нехай стануть дорогою священства…».


На зустріч окрім семінаристів МВДС у Львові прибули семінаристи ще чотирьох Вищих Духовних римо-католицьких семінарій України, а саме Вищої Духовної Семінарії Святого Духа (м. Городок), Вищої Духовної Семінарії Найсвятішого Серця Ісуса (м. Ворзель), та двох дієцезіяльних місійних семінарій Redemptoris Mater з Києва та Вінниці. Цю зустріч семінаристи пережили разом із своїми єпископами, які зібрались на 55 Пленарну Конференцію єпископів України, святкуючи особливу подію – 25-річчя відновлення діяльності Львівської семінарії святого Йосифа.


Під час цьогорічного з’їзду семінаристи відвідали новоосвячені храми св. Йоана Павла ІІ у Львові, Фатівської Пресвятої Діви Марії у Зимній Воді та храм святого Бенедикта в Солонці.


Олександр Кусий
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.