Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ватикан: вебінар на тему роззброєння в період пандемії
11:01 Четвер 0 112
18-03-2021, 11:01

Ватикан: вебінар на тему роззброєння в період пандемії

Запропонувати міжнародній спільноті та релігійним лідерам напрямні на дорозі цілісного роззброєння має на меті онлайн-зустріч, організована Ватиканською комісією COVID-19.
Про це повідомляє Vatican News.

«Посилення інтегрального роззброєння в період пандемії» (Advancing integral disarmament in times of pandemic), - онлайн-зустріч на таку тему організовує Дикастерія Служіння цілісному людському розвиткові та Ватиканська Комісія COVID-19 у співпраці з Лондонським Університетом, що відбудеться 23 березня. Представники релігій та дослідники обміняються думками щодо зусиль, спрямованих на сприяння глобальному припиненню вогню, зупинку виробництва та поширення зброї, підтримуючи заклики Генерального Секретаря ООН та Папи Франциска.

Зустріч організовується за підтримки та співпраці різних відомств Римської Курії, між якими Папські Ради сприяння єдності між християнами та міжрелігійного діалогу, континентального об’єднання єпископатів Африки та Мадагаскару, та різних міжнародних і академічних інституцій, задіяних у сфері сприяння мирові. Завданням вебінару є запропонувати міжнародній спільноті та релігійним лідерам конкретні варіанти для того, щоби прямувати до цілісного роззброєння, відповідаючи на заклики, вміщені в енцикліці «Fratelli tutti».

Зустріч відбуватиметься у трьох сесіях, перша з яких буде присвячена інституційним представленням, під час неї виступлять, зокрема, Державний Секретар Апостольського Престолу кардинал П’єтро Паролін, Префект Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові кардинал Петер Тарксон і Професор Дан Плеш, який очолює «Centre for International Studies and Diplomacy» при Лондонському Університеті. Під час другої сесії розглядатимуться міжнародне право та конкретні методи роззброєння, а підсумки підіб’є Постійний Спостерігач Апостольського Престолу при ООН в Женеві архієпископ Іван Юрковіч. Третя сесія висвітлить важливу роль в згаданих процесах екуменічного та міжрелігійного діалогу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.