Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Стартував набір до Школи душпастирів молоді
14:01 Четвер 0 486
18-03-2021, 14:01

Стартував набір до Школи душпастирів молоді

Школа душпастирів молоді – це плід Комісії у справах душпастирства молоді при Конференції Єпископату Римсько-Католицької Церкви в Україні.
Ціллю цієї Школи є допомагати дієцезіям, парафіям, Орденам та монашим згромадженням, а також молодіжним групам РКЦ в Україні в піднесенні якості, вже провадженого через них душпастирства молоді.

Такі формаційні зустрічі є дуже важливими, адже добре розуміємо, що часто у праці з молоддю бракує фахового підходу до цього душпастирства. Тим більше, що сьогоднішня молодь, навіть якщо вона ніколи цього не визнає, чекає і потребує таких людей, які будуть її супроводжувати у правильному напрямку.

Учасниками Школи є священики, богопосвячені особи та аніматори молоді. Одним словом, особи, котрі призначені, налаштовані та готові до праці в молодіжному секторі. Тому організовуючи навчання та тренінги для них, надіємося, що душпастирі молоді зможуть удосконалити свої вміння та знання.

Формат Школи – це однорічний цикл, котрий ділиться на три етапи, тобто 3 з’їзди в рік, котрі організовуються весною, осінню та зимою.
Звичайно, перш, ніж щось подібне організувати, є дуже важливим знайти компетентних осіб і фахівців з проведення навчання та тренінгів для душпастирів молоді. Тому ми запрошуємо доповідачів, котрі постійно працюють або працювали у сфері душпастирства молоді та добре знають і розуміють сучасну молодь, їхні проблеми, а також їхні прагнення.

Сердечно запрошуємо та чекаємо на нашій Школі душпастирів молоді!

Кошт участі 2200 гривень.

Увага! Кількість місць обмежена. Для реєстрації потрібно заповнити анкету https://forms.gle/xM7CKiykX1dURZ6FA і вислати її за цією адресою - juvanima@ukr.net

За будь якою інформацією звертайтесь за номером телефону 0671210626 - о. Юстин.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.