Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Вебінар про братерство як драйвер розвитку людської спільноти у світлі останньої папської енцикліки
11:00 Вівторок 0 124
9-03-2021, 11:00

Вебінар про братерство як драйвер розвитку людської спільноти у світлі останньої папської енцикліки

«Святий Франциск, який почувався братом сонця, моря і вітру, – пише Святіший Отець, – знав, що він ще більше поєднаний з тими, хто має ту саму плоть. Скрізь він сіяв мир і перебував поруч з бідними, покинутими, хворими, відкинутими, найменшими». Святий з Ассізі, за словами Папи, пояснив «суть відкритого братерства, яке дозволяє нам розпізнавати, цінувати і любити кожну людину незважаючи на фізичну віддаль, ні на місце у світі, де вона народилася або де мешкає».
Енцикліка "Ми всі брати" (або ж Fratelli tutti), підписана Папою Франциском 3 жовтня минулого року, є сильним закликом до співпраці та братерства у вищому розумінні цього слова. Її розгляду та практичним порадам, що пропонує документ буде присвячено другий вебінар циклу Smart Pope. До джерел вчення папи Франциска: «Fratres Omnes (Ми всі брати) - братерство як драйвер розвитку людської спільноти».

Сьогодні настав час усвідомити, що «ми живились мріями про велич та пишноту, а в підсумку пожинали збентеженість, замкнутість та одинокість. Ми наситились вживанням мережі, проте втратили смак братерства (н. 33).

Саме тому, у часи кризи та неспокою, важливо розкрити та усвідомити соціальну доктрину Церкви як вчення про взаємодію церкви, людини, громадянського суспільства та держави.

Де і Коли?

11 березня 15:00, https://siplatform.com.ua/webinars/smart-pope-do-dzherel

Про що ви дізнаєтеся на вебінарі?

На вебінарі розглянемо:

  • основі теми та зміст соціального вчення Папи Франциска, Енцикліки “Fratres Omnes”;
  • тему братерства на основі вчення Енцикліки та інших документів Папи Франциска, його сутнісні характеристики;
  • роль Церкви щодо розвитку загального блага та турботи про цілісний людський розвиток.

Спікери:

о. Михайло Мельник, PhD, священик Кам’янець-Подільської Єпархії УГКЦ, член Патріаршої ради з економічних справ УГКЦ, співзасновник Української соціальної академії.

Як приєднатися до вебінару?

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://siplatform.com.ua/webinars/smart-pope-do-dzherel

Реєструючись на платформі, ви матимете змогу отримати доступ до всіх вебінарів циклу, додаткових матеріалів та обговорень.

Серія вебінарів

Smart Pope. До джерел вчення Папи Франциска — цикл зустрічей для аналізу та розуміння соціального вчення Папи Франциска, його основних положень та напрямків діяльності для мирян, залучених до розвитку громадянського суспільства, економіки, світу праці та пасторального служіння.

Цикл зустрічей складається з вебінарів, кожен з яких реферує до одного з базових документів, які висвітлюють соціальне вчення Папи Франциска: “Fratres Omnes”, “Laudato Si”, “Evangelii Gaudium”:

  • Від «Rerum Novarum» до «Fratelli tutti»: популяризація соціального вчення Католицької Церкви
  • “Fratres Omnes” – братерство як драйвер розвитку людської спільноти;
  • “Laudato Si” – нова модель розвитку через інтегральну екологію;
  • “Evangelii Gaudium” – церква, яка виходить назовні задля проголошення Євангелія в сучасному світі.

Лектори Української соціальної академії поділяться досвідом та конкретними інсайтам, які зрозуміти та переосмислити вчення Папи Франциска, його основних положень та напрямків діяльності для мирян, залучених до розвитку громадянського суспільства, економіки, світу праці та пасторального служіння.

Організатор: Українська соціальна академія.

Контакти: Українська соціальна академія
account@social-academy.com.ua
http://social-academy.com.ua

Технічні питання реєстрації на платформі:
siplatform@social-academy.com.ua


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.