Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Монахиня стримала поліцію від атаки на демонстрантів
13:00 Вівторок 0 464
2-03-2021, 13:00

Монахиня стримала поліцію від атаки на демонстрантів

Сестра Енн Ну Тханг з дієцезіального Згромадження св. Франциска Сальського вийшла на вулицю і стала на коліна перед групою озброєних поліцейських, благаючи, аби ті не стріляли у молодь, яка брала участь у мирному протесті.
Вся в сльозах, падаючи на коліна, вона звернулась до поліцейських: «В ім'я Господа Бога, пощадіть життя цих молодих людей. Візьміть краще моє життя», – пише L’Osservatore Romano.

Twitter, @CardinalMaungBo

Це сталося 28 лютого у містечку М’їчина на півночі М’янми. Того дня по цілій країні було вбито 18 демонстрантів і понад 30 осіб поранено.

Як повідомляють міжнародні джерела, десятки тисяч людей беруть участь в акції протесту, засуджуючи військовий переворот й вимагаючи звільнення фактичної лідерки країни – Аун Сан Су Чжі.

Кардинал Чарльз Маунг Бо, розміщуючи фото сестри монахині у Твіттері повідомив, що поліція арештовує, б’є та стріляє у людей. Однак, вчинок сестри Енн дозволив врятувати життя майже сотні молодих людей.

Як повідомляє КАІ, директор католицького інтернет-видання у М'янмі Джозеф Кунг За Хмунг, підкреслює, що вчинок сестри і відповідь поліції, яка на її благання не відкрила вогонь, здивували всіх. «Сестра Енн стала прикладом для церковних лідерів: єпископи і священики покликані вийти зі своєї зони комфорту і слідувати цьому прикладу відважної с. Енн», – підсумував Кунг.

Новини зі світу 12:30 Неділя 0 100 Папа у таборі біженців: Здолаймо параліч страху і байдужість, яка вбиває! Папа Франциск вдруге відвідав грецький острів Лесбос, щоби висловити солідарність з мігрантами і біженцями, які змушені залишити свій рідний край в пошуках безпеки та гідного життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.