Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 5 порад св. Шарбеля про святість, молитву і покаяння
11:00 Вівторок 0 434
2-03-2021, 11:00

5 порад св. Шарбеля про святість, молитву і покаяння

Святого Шарбеля часто називають «святою Терезою з Лівану». Цей монах відомий надзвичайною мудрістю, покорою та життям у якому траплялися дива. Пропонуємо до вашої уваги 5 порад святого Шарбеля, які будуть особливо актуальними у часі «весни духовної».
1. Сійте за землі зерна молитви, пахощів і любові. Сійте на скелях, бо вони можуть містити земний порох, здатний дати ріст вашому насінню. Якщо вам потрібно розбити камінь, безустанно бийте по ньому: якщо він не розіб’ється від першого удару, то розтрощиться за сотим. Якщо ви втомитеся, то інші зроблять це за вас, оратимуть і сіятимуть. Є час, щоб сіяти, а є час, щоб збирати врожай.


2. Перебувайте у благодаті та покорі. Будьте правдивими свідками Ісуса Христа. Віддавайте добром за зло, але не беріть любов за привід до того, щоб ухилитися у боротьбі зі злом.


3. Будьте святими, щоб освячувати землю. Дорога до святості довга, але будьте певні, що якщо думки Божі є у вашому розумі, а Його любов – у вашому серці, Його сила укріпить ваші руки і ви досягнете мети.


4. Зберігайте тишу, щоб почути і зрозуміти голос Господній. Але, стережіться, щоб не прислуховуватися до відлуння своїх власних думок і слухати лише себе.


5. Моліться. Людина, яка молиться, живе таємницею життя, а та, яка не молиться, заледве животіє.


За матеріалами книги «Духовні поради святого Шарбеля» Ханни Скандар

Джерело: Духовна велич Львова

Зображення: Unsplash
Катехетика 18:00 П'ятниця 0 188 3 поради від св. Юрія у духовній боротьбі Часто святого Юрія, спомин якого відзначаємо сьогодні, зображують у лицарських обладунках на коні, часто у сцені боротьби із драконом. Згідно легенди ІХ століття, Юрій визволив місто від лютого змія, який довгий час тримав у страху його мешканців, завдавав шкоди і навіть поїдав людей. Які 3 поради може нам дати сьогодні св. Юрій, аби ми перемогли своїх «драконів»?
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.