Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Звернення єпископа Антала Майнека у зв'язку з погіршенням епідеміологічного стану на Закарпатті
09:01 Понеділок 0 220
1-03-2021, 09:01

Звернення єпископа Антала Майнека у зв'язку з погіршенням епідеміологічного стану на Закарпатті

Дорогі брати-священики, сестри-монахині та всі віряни Мукачівської дієцезії!
Ми отримали інформацію від нашої обласної влади та працівників медичної служби про те, що на Закарпатті поширення захворюваності на Covid-19 досягає критичного рівня. У зв’язку з цим епідеміологічним станом необхідна наша більша дисципліна, щоби спільними зусиллями подолати теперішню ситуацію.

Звертаюся до вас з огляду на цю кризову ситуацію і прошу, щоб ми дотримувались всіх вказівок, пов’язаних з цією пандемією, які встановлені державним (Президент та Уряд) та релігійним керівництвом (Конференція Єпископату РКЦ України та на рівні дієцезії приписи єпископа-ординарія тут а також тут). Ці вказівки приймаються з турботою про кожного, і нашою особистою відповідальністю є те, щоб їх дотриматись. Таким чином ми не наражатимемо на небезпеку власне життя та здоров’я, а також інших.

Нагадуємо, що особливо важливо у цей час:
– щоб кожен хворий обов’язково залишався вдома і не наражав інших на захворювання;
– літніх людей та осіб з групи ризику просимо залишатися вдома, оскільки вони найбільше вразливі на агресивну реакцію вірусу;
– ви можете брати участь у Богослужіннях через онлайн трансляції;
– у храмах потрібно дотримуватися безпечної дистанції (1 особа на 4м²), використовувати маски та антисептичні засоби;
– на щодень продовжуймо дотримуватись всіх вказівок щодо гігієни, миття рук, використовування антисептичних засобів та носіння захисних масок;
– продовжуймо наполегливо молитися за подолання пандемії та за медичних працівників, які відважно служать на передовій у цей складний для нас час.

Пам’ятаймо, що Бог з нами та що Він дає нам всю потрібну допомогу! Звертаймось до Нього у щирій молитві, шукаймо Його особи, читаючи Слово Боже! Будьмо вразливими на потреби наших ближніх і маймо серце та очі відкриті, щоб допомагати один одному! Нехай вся благодать Господня перебуває з нами!

У цей важкий для нас час, з особливою молитвою за вас та пастирським благословенням.

Антал Йено Майнек
єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії

Мукачево, 27.02.2021 р. Б.

Джерело: Мукачівська дієцезія
Офіційні документи України 16:30 Понеділок 0 335 Співчуття римсько-католицьких єпископів з приводу смерті Віри Шевчук Єпископат Римсько-Католицької Церкви в Україні висловив співчуття з приводу смерті Віри Шевчук, мами Глави Української Греко-Католицької Церкви Святослава Шевчука. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.