Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Едвард Кава: «Постійно шукай Ісусового товариства, щоб знати, де перебуває твій Вчитель»
16:01 Вівторок 0 198
9-02-2021, 16:01

Єпископ Едвард Кава: «Постійно шукай Ісусового товариства, щоб знати, де перебуває твій Вчитель»

Маємо знати відповідь на питання, де перебуває Ісус, щоб підказати тим, що Його шукають. На цьому наголосив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава у своїх роздумах на приватній фейсбук-сторінці. 
«Всі Тебе шукають!» (Мк 1, 37)

Усі ми шукаємо. Свідомо, чи ні. Навіть ті, що приходять до храму на ексурсію, а не молитися; також і ті, що читають Святе Письмо, щоб розширити свій світогляд, а не почути Боже Слово; і ті що здобувають гірські вершини на самоті, щоб «перезавантажитися» чи «злитися з природою» і вони теж шукають Бога», – зазначив єпископ.

«Але чи звернули ви увагу, що всі шукають, але знайти Ісуса можуть лише учні. Бо тільки учні знають звички свого Вчителя, знають де перебуває, коли «зникає», як у сьогоднішньому Євангелії. Тільки учні знають, куди мають йти, щоб сказати Йому: «Всі Тебе шукають», – звернув увагу єпископ-помічник Львівської архідієцезії. 

«І ми, охрещені члени Його Святої Церкви, належимо до Його учнів. А отже маємо знати відповідь на питання, де перебуває Ісус, щоб підказати тим, що Його шукають», – переконаний він.

«Своїм прикладом молитви, життям Словом Божим, своїми вчинками, які свідчать про близькість з Ісусом Євхаристійним. А для цього нам і самим треба постійно шукати Ісусового товариства, пізнавати Його, мати з Ним особисті відносини. Бо всі шукають, але тільки учні знають, де перебуває їхній Вчитель», – заохочує владика Едвард Кава.

Джерело: Edward Kawa
Новини з України 10:01 Четвер 0 59 Зустріч Духовної ради Закарпаття з керівництвом області 22 червня, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зустрівся із представниками Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття (голова – єпископ ЗРЦ Олександр Зан-Фабіан) та депутатами Міжфракційного об’єднання «За духовність, моральність, та християнський шлях розвитку Закарпаття».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.