Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Братерство і дбання про створення – єдиний шлях до розвитку й миру
16:02 Неділя 0 453
4-10-2020, 16:02

Папа: Братерство і дбання про створення – єдиний шлях до розвитку й миру

Глава Католицької Церкви вручив вірним і світові свою третю енцикліку, що присвячена загальнолюдському братерству.

Про це пише Vatican News. 

Промовляючи після молитви «Ангел Господній» у неділю, 4 жовтня 2020 року, Папа Франциск нагадав, що напередодні він здійснив візит до Ассізі з метою підписати нову енцикліку «Fratelli tutti» на тему братерства та соціальної дружби. «Я пожертвував її Богові на могилі святого Франциска, від якого почерпнув натхнення, подібно, як і для попередньої енцикліки Laudato si’» – сказав він, додаючи: «Знаки часу ясно вказують нам на те, що загальнолюдське братерство та дбання про створіння формують єдину дорогу до цілісного розвитку та миру, на яку вже вказували святі Папи Іван ХХІІІ, Павло VI та Йоан Павло ІІ».

Святіший Отець оголосив, що має радість подарувати всім присутнім на площі Святого Петра та її околицях примірник нової енцикліки на сторінках спеціального надзвичайного випуску ватиканського часопису «L’Osservatore Romano», яким відновлюється щоденний випуск паперової версії цієї газети, припинений на початку пандемії.

«Нехай же святий Франциск супроводжує шлях братерства у Церкві, між віруючими кожної релігії та між усіма народами», – побажав він.
Новини з Ватикану 16:01 Вівторок 0 97 Папа: Криза відкриває дорогу до майбутнього, яке визнає рівність Святіший Отець промовив до учасників 16-го Міжнародного безпекового форуму в Братиславі GLOBSEC, поділившись думками про те, якою має бути відповідь на виклики для безпеки, поставлені пандемією та її соціально-економічними наслідками.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.