Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Персональні зміни у Київсько-Житомирській дієцезії (доповнено)
14:28 Четвер 0 1 131
3-09-2020, 14:28

Персональні зміни у Київсько-Житомирській дієцезії (доповнено)

Ми вже повідомляли про персональні зміни у дієцезії від 7 серпня 2020 року. Сторінка дієцезії оприлюднила доповнення до попередніх змін.  
Дієцезіальні священики:

о. Павло Білошицький – з 24.08.2020 року звільнений з обов'язків вікарного священика парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград-Волинський та з 25.08.2020 року призначений вікарним священиком парафії св.Софії в м. Житомир та її філіальних парафіях.

о. Олександр Єфіменко – з 24.08.2020 року звільнений з обов'язків вікарного священика парафії св. Домініка в смт Любар та з 25.08.2020 року призначений вікарним священиком парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград-Волинський та її філіальних парафіях.

о. Ярослав Котвицький – з 24.08.2020 року звільнений з обов'язків вікарного священика парафії бл. Гонората Козьмінського в м. Коростень та з 25.08.2020 року призначений вікарним священиком парафії св. Домініка в смт Любар та її філіальних парафіях.

о. Войчех Вітек – з 25.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священика парафії св. Софії в м. Житомир та з 29.08.2020 року призначений настоятелем парафії Пресвятої Трійці в м. Черняхів.

Орден Проповідників (Домініканці):

о. Віталій Сапега ОР – з 01.03.2020 року отримав юрисдикцію на проповідування Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння в монастирі Отців Домініканців в м. Києві.

Орден Кармелітів:

о. Максиміліан Подвіка OCD – з 13.05.2020 року, з огляду на актуальні душпастирські потреби Київсько-Житомирської дієцезії призначений екзорцистом.

о. Артур Рихта OCD – з 29.08.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві.

о. Бенедикт Крок OCD – з 30.08.2020 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві та з 30.08.2020 року призначений вікарним священиком вищезгаданої парафії.

о. Марек Громотка OCD – з 30.08.2020 року призначений настоятелем парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві.

о. Рафал Мишковський OCD – з 30.08.2020 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві та з 30.08.2020 року призначений вікарним священиком вищезгаданої парафії.

о. Павел Ферко OCD – з 30.08.2020 року призначений настоятелем парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві.

о. Ян Дудек OCD – з 30.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священика парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві і з 23.09.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві.

о. Віталій Козак OCD – з 30.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священика парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві і з 23.09.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві.

о. Кшиштоф Урбаньскі OCD – з 23.09.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві.

Орден Місіонерів Облатів Непорочної Марії:

о. Богдан Савицький ОМІ – з 01.09.2020 року призначений вікарним священиком парафії св. Миколая в м. Києві.

о. Блажей Гавлічек ОМІ – з 01.09.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння, а також катехізації дітей, молоді і дорослих, що користуватимуться душпастирською послугою Отця у зв’язку із виконанням функції працівника Католицького Медіа-Центру та Телебачення Віковічного Слова EWTN у резиденції медіальної місії в м. Києві.

о. Павел Томис ОМІ – з 01.09.2020 року призначений вікарним священиком парафії Зіслання Святого Духа у м. Чернігові та філіальної парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в смт Сновськ.

о. Кшиштоф Махельскі ОМІ – з 04.09.2020 року звільнений від обов’язків вікарного священика парафії св. Миколая в м. Києві.

о. Анджей Рак ОМІ – з 06.09.2020 року звільнений від обов’язків настоятеля парафії св. Миколая в м. Києві.

о. Віталій Подолян OMI – з 07.09.2020 року призначений настоятелем парафії св. Миколая в м. Києві.

о. Рафал Стжижевські ОМІ – з 07.09.2020 року призначений вікарним священиком парафії св. Миколая в м. Києві.

о. Марек Станіслав Дзєдзіц ОМІ – з 15.09.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Зіслання Святого Духа в м. Чернігові.

о. Павел Шлахета ОМІ – з 26.09.2020 року звільнений з обов'язків вікарного священика парафії св. Миколая в м. Києві та з 27.09.2020 року призначений вікарним священиком парафії св. Євгена де Мазенода та Ангелів Охоронців у м. Славутич.

Орден Братів Менших Капуцинів:

Брат Ігор Гуменюк OFMCap – з 24.07.2020 року отримав дозвіл виконувати обов’язки надзвичайного служителя Пресвятої Євхаристії в парафіяльному храмі Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в м. Києві.

о. Антон Подгорний OFMCap – з 15.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священика парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в м. Києві.

о. Костянтин Морозов OFMCap – з 15.08.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви в м. Києві.

Зображення: Київсько-Житомирська дієцезія





Офіційні документи України 13:00 Субота 0 253 Єпископ Віталій Кривицький SDB: «Катедра Київсько-Житомирських єпископів повертається до своєї «колиски» Пастирське послання єпископа Київсько-Житомирського Віталія Кривицького SDB на ХІІ Звичайну Неділю 2021 року, з нагоди оголошення храму св. Олександра у Києві катедральним.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.