Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Оголошено дату беатифікації засновника Лицарів Колумба
11:05 П'ятниця 0 710
31-07-2020, 11:05

Оголошено дату беатифікації засновника Лицарів Колумба

Беатифікація відбудеться 31 жовтня у катедрі Гартфорд у штаті Коннектикут. Саме на території цієї дієцезії, у 1882 р., виникла найбільша у світі католицька організація, що об'єднує майже 1,9 млн чоловіків.  

Для беатифікації Маꥳвні необхідно було чудо. 26 травня 2020 року Папа Франциск доручив префекту Конгрегації у справах святих видати указ про визнання чуда. У 2015 році в США ненароджена дитина, після молитви батьків за заступництвом Маꥳвні, зцілилась від внутрішньоутробного стану, що загрожував її життю.
 
За цього новонародженого Майкла Шекла молилилсь батьки за заступництвом Маꥳвні (Aleteia)

Народжений у Вотербері, штат Коннектикут (США) у 1852 р., Маꥳвні відігравав критичну роль у зростанні Церкви в США в кінці XIX століття. Після висвячення в Балтіморі в 1877 р. він служив для вихідців з Ірландії та іммігрантів у Нью-Гейвені. На тлі антикатолицького клімату він заснував Лицарів Колумба для надання духовної допомоги чоловікам-католикам та фінансової допомоги для сімей, які втратили годувальника.

Отець Маꥳвні буде першим беатифікованим американським настоятелем. Його можна також вважати жертвою епідемії, бо помер через ускладнення після пережитої пневмонії, яка в той час охопила країну.  

Зображення: diocesanpriest.com

Найвищий Лицар Карл А. Андерсон підкреслив: «Маꥳвні надихнув покоління чоловіків-католиків засукати рукави і вкласти свою віру в дію. Він на десятиліття випереджав свій час у наданні мирянам важливої ролі в Церкві».

Нагадуємо, Лицарі Колумба діють також в різних дієцезіях України, допомагаючи при парафіях, а також беручи участь в численних харитативних ініціативах. 

Католицький Медіа-Центр


Новини зі світу 11:01 Середа 0 86 Створено фундацію «Папа Франциск для Африки» В Демократичній Республіці Конго створено фундацію «Папа Франциск для Африки», яка ставить перед собою завдання дбати про освіту та професійний вишкіл дівчат. Ініціативу підтримав Святіший Отець.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.