Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Через 4 роки після смерті французький священик став зразком для священиків та семінаристів
11:05 Четвер 0 639
30-07-2020, 11:05

Через 4 роки після смерті французький священик став зразком для священиків та семінаристів

26 липня минула четверта річниця мученицької смерті отця Жака Амеля. Ісламські терористи мріяли про показовий напад на Церкву. Тим часом, всупереч їхнім намірам, вони показали світові постать простого і вірного священика в його щоденному служінні.
Відтоді могила отця Амеля стала місцем паломництва французьких священиків. Семінаристи, натомість, бачать у ньому приклад для наслідування – «старшого брата», який віддавав себе іншим до останніх днів свого життя. На це вказує отець Рош Валентін, ректор Міжнародної теологічної семінарії в Арсі, Франція.

«Він був людиною, яка щодня віддала своє життя як звичайний священик, працюючи на парафії. Вірний своєму служінню, навіть коли був у літньому віці. Саме під час цього служіння його вбили. Ось чому щораз більше священиків здійснюють паломництво до його могили, щоб просити його про заступництво, про благодать вірності, благодать любити попри все, щохвилини. Тому що таким був отець Жак, – сказав отець Рош Валентін. – Йоан Павло ІІ у «Pastores dabo vobis» пише, що душпастирська любов проявляється саме в цілковитому даруванні себе для Церкви, наслідуючи приклад Христа і разом із Ним. Іншими словами, Ісус хоче прищепити Свою любов зі Свого серця до сердець священиків, щоб вони теж любили, як і Він. Тож ми згадуємо отця Жака у формуванні семінаристів під час реколекцій. І справді, семінаристи виявляють у ньому свого старшого брата, який витривав у цій любові аж до кінця. Це допомагає формувати серце, яке є найважливішою частиною священицької формації. Бо молоді люди приходять до семінарії зі щирою великодушністю. Коли чоловік закоханий, він хоче віддати все. Ми повинні їх виховувати таким чином, щоб могли наполегливо проявляти це дарування себе, щоб ця великодушність була постійною і зробила їх щасливими».

Джерело: Католицький оглядач з посиланням на Vatican News
Новини зі світу 10:01 П'ятниця 0 121 «Talitha Kum». Протидія торгівлі людьми Готуючись до відзначення Всесвітнього дня боротьби проти торгівлі людьми, мережа черниць, які боряться проти цього явища, запускають спеціальну ініціативу в соціальних мережах, зосереджену на темі піклування.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.