Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Анкета для молоді "Що ти хочеш від цього життя"?
12:00 Понеділок 0 1 422
29-06-2020, 12:00

Анкета для молоді "Що ти хочеш від цього життя"?

Дорогі хлопці та дівчата! Комісія у справах душпастирства молоді при Єпископаті РКЦ в Україні для вас пропозицію!
Заповни анкету сам та запропонуй це зробити своїм друзям. Вона допоможе нам краще розуміти вас і ваші пріоритети, аби ще краще вам служити. Хочемо побачити, як ви сприймаєте богопосвячених осіб та священиків.

Оскільки зараз триває Рік молитви про нові покликання, ця анкета допоможе нам побачити, які виклики стоять перед нами. Можливо, вона і вам допоможе розставити свої пріоритети в житті та віднайти своє призначення від віків передбачене Богом.

Заохочуємо вас заповнити її якнайшвидше. Плануємо підбити підсумки опитування 16 жовтня, у день вибору на папський престол св. Папи Йоана Павла ІІ, який є покровителем цього року, коли вся Церква в Україні молиться про нові покликання до священства і чернечого життя.

Дорога молоде, чекаємо на Ваші відгуки. Розраховуємо на вас! Заохочуємо також душпастирів молоді: отців та сестер, посприяти у розповсюдженні анкети та заповнені її як хлопцями так і дівчатами.

Нехай Господь Вас благословить та надихає!
Новини з України 10:01 Четвер 0 59 Зустріч Духовної ради Закарпаття з керівництвом області 22 червня, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зустрівся із представниками Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття (голова – єпископ ЗРЦ Олександр Зан-Фабіан) та депутатами Міжфракційного об’єднання «За духовність, моральність, та християнський шлях розвитку Закарпаття».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.