Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Призначено нового Міністра культури, відповідального за релігійну політику
16:10 Четвер 0 471
4-06-2020, 16:10

Призначено нового Міністра культури, відповідального за релігійну політику

Верховна рада призначила Олександра Ткаченка Міністром культури та інформаційної політики України.

За відповідну постанову проголосувало 260 парламентарів на засіданні 4 червня 2020 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Мінкультури (МКІП) є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах релігії та захисту прав національних меншин в Україні.

Зокрема, Міністр культури та інформаційної політики спрямовує і координує діяльність створеної минулого року Державної служби України з етнополітики та свободи совісті. На цей орган влади покладено завдання щодо реалізації державної політики у сфері міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин в Україні.

Водночас, до повноцінного запуску роботи Держслужби, у складі МКІП продовжує діяти Департамент у справах релігій та національностей, який до цього часу виконує функції державної реєстрації деяких видів релігійних організацій.

Довідка: Ткаченко Олександр Владиславович народився 22 січня 1966 року в Києві та має освіту журналіста. Згодом підвищував кваліфікацію в сфері медіа-менеджменту та багато років працював у сфері телевізійного менеджменту. Народний депутат IX скликання від політичної партії «Слуга народу». На момент призначення очолював Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.
Новини з України 10:01 Четвер 0 58 Зустріч Духовної ради Закарпаття з керівництвом області 22 червня, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зустрівся із представниками Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття (голова – єпископ ЗРЦ Олександр Зан-Фабіан) та депутатами Міжфракційного об’єднання «За духовність, моральність, та християнський шлях розвитку Закарпаття».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.