Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зарплата для страждаючих: пропозиція очільникам Курії
11:30 Четвер 0 348
9-04-2020, 11:30

Зарплата для страждаючих: пропозиція очільникам Курії

Не маючи змоги брати участь у богослужіннях, які очолює Папа, очільників Римської Курії запрошено взяти участь у Його ділах милосердя.
Про це повідомляє Vatican News.

Папський Роздавач милостині кардинал Конрад Краєвський написав листа до кардиналів, архиєпископів, єпископів і прелатів, які входять до так званої Папської капели, тобто, тих, які з огляду на своє служіння беруть участь в урочистих богослужіннях Єпископа Риму, запрошуючи їх зробити конкретний вчинок солідарності, «розділивши страждання тих, які переживають випробування» через пандемію Covid-19. Йдеться про духовних осіб, які займають керівні посади в дикастеріях Римської Курії та різних відомствах Апостольської Столиці, яким пропонується пожертвувати місячну зарплату.

Беручи до уваги той факт, що з огляду на пандемію літургійні богослужіння, очолювані Святішим Отцем під час Страсного Тижня, відбуватимуться без участі тих, які згідно з приписами Motu Proprio «Pontificalis Domus» входять до складу Папської капели, Апостольський Елемозинарій заохочує її членів в особливий спосіб єднатися з Єпископом Риму, що «головує у вселенському сопричасті любові», як навчає Другий Ватиканський Собор. Про призначення плодів цієї збірки згодом особисто вирішить сам Папа.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.