Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Священик відмовився від апарату штучної вентиляції легень, аби врятувати життя іншому
10:45 Вівторок 1 12 820
24-03-2020, 10:45

Священик відмовився від апарату штучної вентиляції легень, аби врятувати життя іншому

Уражений коронавірусом 72-річний отець Джузеппе Берарделлі помер у лікарні після того, як відмовився від під`єднання до апарату штучної вентиляції легень, бажаючи, аби підключити до нього когось молодшого - історію священика описують італійські медіа називаючи цей жест "християнським героїзмом".
Про це пише Deon

Отець Берарделлі був родом з місцевості Казніґо поблизу Бергамо, епіцентру епідемії в Італії. Якийсь час він мав проблеми зі здоров`ям. Саме тому після зараження коронавірусом у нього з`явились серйозні ускладнення, які вимагали підключення до апарату штучної вентиляції легень. 

Як пишуть медіа, священик свідомий того, що знаходиться на порозі свого земного життя, відмовився від апарату і попросив, аби його передали комусь молодшому, кого він не знав, - підкреслили у новині.

Священик помер у лікарні в Ловере. За кілька тижнів в Італії померло щонайменше 50 священиків. Багато з них були старшого віку та захворіли через контакт з хворими, яким поспішали служити у різних потребах. 

Зображення: Prima Bergamo
1 комментарій
Наталя Лапіна
Додав Наталя Лапіна
24 березня 2020 13:05
Це і є християнство
Новини зі світу 11:00 Вівторок 0 164 Італійські монахині – жертви епідемії будуть беатифіковані? Три італійські монахині, які у 1995 р. у Демократичній Республіці Конго померли внаслідок епідемії Еболи, визнані кандидатками на вівтар. Не зважаючи на поширення вірусу, сестри не припинили служіння серед убогих, за що заплатили найвищу ціну життя. 20 лютого Папа Франциск визнав героїчність їхніх чеснот. Для беатифікації потрібне чудо, що приписуватиметься їхньому заступництву.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.