Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Заохочую вдаватися до Божого милосердя і молитися за страждаючих
10:13 Четвер 0 166
19-03-2020, 10:13

Папа: Заохочую вдаватися до Божого милосердя і молитися за страждаючих

Святіший Отець заохочує до «віддаленої» участі в ініціативі «24 Години для Господа» та приєднується до дня молитви, організованого італійським єпископатом.
Про це повідомляє Vatican News.

«Важливою великопісною зустріччю» Папа Франциск назвав ініціативу «24 Години для Господа», заплановану на п’ятницю-суботу 20-21 березня. Нагадаємо, що в рамках цього починання, в різних куточках світу відбуваються покаянні богослужіння, а окремі храми відчинені протягом доби, даючи змогу бажаючим приступити до сповіді. Щороку в цей день Святіший Отець очолював у базиліці Святого Петра покаянне богослужіння, під час якого сповідався та уділяв іншим це таїнство.

Звертаючись із відповідним закликом до вірних наприкінці загальної аудієнції в середу, 18 березня 2020 року, Глава Католицької Церкви зауважив: «На жаль, у Римі, в Італії та інших країнах ця ініціатива не зможе відбуватися у звичній формі через надзвичайний стан, пов’язаний з коронавірусом. Однак, в усіх інших частинах світу цей прекрасний звичай матиме місце. Заохочую вірних щиро приступати до Божого милосердя в сповіді та молитися, особливо, за тих, які переживають випробування задля пандемії. А де не буде можливим провести “24 години для Господа”, я впевнений, що можна пережити цей покаянний момент через особисту молитву».

Солідарність з італійським єпископатом

Вітаючи італомовних слухачів, Папа вказав на те, що наступного дня припадає урочистість святого Йосифа. «В житті та праці, в родині, в радості та в болі, він завжди шукав і любив Господа, заслуживши похвалу в Святому Письмі як праведний і мудрий муж. Завжди з довірою призивайте його, особливо, у важкі періоди, ввіряючи цьому великому святому своє життя», – закликав Святіший Отець, додаючи: «Приєднуюся до заклику італійських єпископів, які з огляду на надзвичайний стан в сфері охорони здоров’я запропонували молитовну акцію в наміренні країни. Кожна родина, кожна сім’я, кожна чернеча спільнота: завтра всі о 21-й годині духовно єднатимуться у проказуванні Розарію із Світлими таємницями. Я супроводитиму вас звідсіля».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 14:15 Понеділок 0 94 Верховний Пенітенціарій сповідникам: Милосердя не зупиняється Кардинал Мауро П’яченца написав листа до сповідників, нагадуючи про те, що в період надзвичайного стану, викликаного вірусом, Бог не віддаляється від людини, свідками чого покликані бути священики.